Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? 16f

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Régóta szeretnék barátnőt, de nem igazán láttam olyan jelet, amik alapján kezdeményezhettem volna.

Azt mondják, hogy jóképű vagyok (ezt nem nagyképűségből, csak kommentbe ne írjátok, hogy lehet azért, mert bányarém vagy stb.), a kortársaimnál értelmesebb, sokmindenről tudok beszélgetni...Mégis mi lehet a gond?:S Nem igazán akarom felhívni bunkóskodással, vagy órán beszólogatással a figyelmet. Unalmas lennék?


2011. márc. 24. 22:42
 1/2 anonim válasza:
Nem jelek után kell nézelődnöd,hanem odamész a kinézett lányhoz és leülsz vele beszélgetni.Ezután majd kiderül,hogy mennyire jössz be neki,esetleg unalmasnak talál-e.Szerintem a gond az,hogy félénk vagy és nem mersz kezdeményezni.
2011. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a baj, hogy te a "jókisfiús" kategóriát képviseled. A legtöbb lánynak ( persze vannak kivételek is) a "rosszfiúk" kellenek. Nem azt mondom, hogy legyél bunkó, stb... csak egy kicsit legyél rámenősebb. És ne félj kezdeményezni! :)

17/L

2011. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!