Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom lepni a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom lepni a barátomat azzal, hogy oda adom magam neki. De hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátommal fél éve járunk. Ő már nagyon szeretne lefeküdni velem, 19 éves és szűz. Azt mondtam neki, hogy arra még pár hónapot várnia kell, és most meg szeretném lepni. Csak az a gond, hogy szerintem hüvelygombám van, és elmegyek nőgyógyászhoz, és gondolom a nődoki ad rá valami gyógyszert vagy kencsőcsöt, és gondolom akkor egy darabig nem pettingelhetünk. Mit mondjak, miért nem pettingelünk?? És a nődoki rögtön ad rá vmit kivizsgálás után, vagy meg kell várni valami vizsgálati eredményt, és csak utána ad?

18/L


2011. márc. 24. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

te mióta nem vagy már szűz?

nem lehet, hogy egy előző partnertől kaptad el?

2011. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

van egy gyógyszer a hüvelygombára, olyat kérjél, beveszed, 24 óra múlva volt nincs

de amúgy meg mitől lenne ha nem szexeltél fél éve?

2011. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én még szűz vagyok. a hüvelygombát nem csak partnertől lehet elkapni... lécci tapasztaltabbak írjanak! köszi...
2011. márc. 24. 23:10
 4/12 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba kezelés általában csak pár napos. Addig csak kibírjátok. Szerintem simán megmondhatod neki, hogy összeszedtél vmit, és most nem lehet.
2011. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Változó. Orvosfüggő, hogy rögtön felír-e valamit, vagy várni kell az eredményre. Ha várni kell az 1-2 nap, a kezelés 5-7 nap.

Mondd el a barátodnak, hogy van egy kis női problémád, ezért nem lehet most semmi.

2011. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vagytok olyan intim viszonyban, hogy közeleg a szex, akkor nyugodtan mondd meg az igazi okot, legalább nem fogja azt hinni, hogy vele van valami bajod.

Az orvos rögtön látja a fertőzést, de egynapos kezelés tudtommal nincs rá, én pár napig , egy hétig szedendő gyógyszert kaptam.

2011. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan viszonyunk, hogy elmondjam neki a hüvelygombát, de akkor lebukok, hogy nődokinál voltam/nődokihoz megyek...és abból már sejti(tudja) hogy tablettát is iratok.
2011. márc. 24. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért tudna meg? Elmondod, hogy viszkettél és elmentél nődokihoz....
2011. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasiknak nincs ilyen kombinálóképességük, ez még nekem sem jutna eszembe :)

Ha beteg vagy, orvoshoz mész. Ez elég logikus, nem?

2011. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Ha megmondod neki, hogy hüvelygombád van, akkor arra fog gondolni, hogy azért mentél orvoshoz, mert hüvelygombád van. Miért gondolna másra??

Amúgy meg ha elmúlt a betegséged, akkor csak simán hívd át magatokhoz, hogy aludjon ott, és este mássz rá. Ennyi.

2011. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!