Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek neki? nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek neki? nagyon szeretem őt és féltem.

Figyelt kérdés
Én irtam még ki azt, hogy nagyon féltékeny vagyok és ő is...van még a féltékenység persze, de most a legnagyobb baj az, hogy maga alatt van:/ és próbálok neki segíteni...de nem megy:/ Nyugtatom most is, de valahogy nem sikerül:/ nagyon szeretem őt, az életemnél is jobban, de félek hogy baja esik:/ Azt mondta ő nem csinál semmi rosszat és tudom ezt róla, hogy ő nem ilyen én sem, de hogy nyugtathatnám meg jobban? Nem sokára megyek hozzá$
2011. márc. 24. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad azt, hogy mi bántja, de két tippem van, filmezés, vagy ábrándozás. Azaz képzeltesd el vele, hogy bármit kívánhat ma este megtörténik,de holnapra csak az emlék marad (így nincs értelme sok pénzt kívánni pl.) de lehet álmodozni, hogy mi tenné boldoggá őt is téged is. A barátnőmnél ez mindig beválik csak nehezen lehet rávenni. :)
2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A baja az, hogy nem törödöm vele.:/ Pedig én nagyon szeretem őt és törödöm, foglalkozom vele ahogy tudok. Mindent megteszek érte és azt akarom hogy obldog legyen. De most nem sikerül megvigasztalnom:/
2011. márc. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!