Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha valaki beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha valaki beleszeret egy nős férfiba?

Figyelt kérdés

Nagy bűn ha valaki beleszeret(hiába tiltakozik az érzés

ellen) egy nős férfiba ? Aki szintén házasságban él, nem

akarja felrúgni egyik kapcsolatot sem, senkinek nem szeretne ártani, de fél hogy mégis bekövetkezik.


2007. jún. 12. 11:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Igen. Gondolj csak arra a nőre, aki most az illetőnek a felesége. Csak képzeld magad az ő helyzetébe. Te mit szólnál. Nem hiszem hogy helyeselnéd a dolgot. A gyerekekről nem is beszélve.
2007. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
93%

Semmiért nem ítélhetjük el egymást, viszont érdemes lenne átgondolni hogy mit várhatsz (mit kaphatsz) ettől a kapcsolattól! Kölcsön veszed ami (aki) már rég másé, azon kívül csak azt nézed hogy Neked mi a jó, becsapsz másokat! Te mindig csak második lehetsz! Ha tényleg ilyen kapcsolatra vágysz akkor ő a te embered.

Volt kolléganőm belement egy ilyen kapcsolatba és mikor rádöbbent hogy mit okozott saját önzésével másoknak, szakított a férfival. Ez eddig rendben is volna, csakhogy a pasi addigra annyira beleszeretett hogy végül öngyilkos lett.A lány egész életében fogja cipelni ezt a terhet! Szerintem neked kell saját kérdésedre megadni a választ!

2007. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem elítélendő, de az én véleményem az, hogy próbáld a figyelmedet a te párodra fordítani, idézd fel milyen volt mikor fülig beleszerettél, örülj az apró mindennapi örömöknek, éld meg vele azokat és előbb-utóbb elfelejted ezt az egész butaságot.Minnél inkább szítod magadban az érzést, annál erősebb lesz. Inkább foglalkozz azzal, amid van,ne azon rágódj mid lehetne. Főleg ha aztán rájössz, a hétköznapok előbb-utóbb vele is csak hétköznapok lennének.
2007. jún. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy beleszeret az ember valakibe (érzés, érzelem) hogyan is lehetne elítélni valakit?

Hogy kapcsolatot létesít-e valakivel, s feldúlja a másik családi életét, elvileg csak 50%-ban lehet felelős ("Könnyű Katát táncba vinni, ha ő is táncolni akar"-tartja a mondás), azaz az is kell hozzá, aki ugyancsak kéépes erre. Ha viszont azt is figyelembe vesszük, hogy az a másik fogadott hűséget egy másik nőnek, annak van családja, akiért felelősséggel tartozik, akkor igazságosabb 33,3%-ban meghatározni a testi szerelemre is lobbant hölgy részesedését.

A munkatársaim körében azt tapasztaltam, hogy a más családjának rombadöntésével kialakult kapcsolatok, viszonylag hamar szertefoszlanak. Amikor megszűnik az addigi titkos együttlétek adrenalinszintet fokozó hatásai, az odalett biztonság, a váláskor odahagyott vagyon, a gyerekek láthatási kérdései, esetenként a gyerektartási pénzek levonása miatt fizetéscsökkenés , illetve mindezek együtt, hamar kihűtik a romantikus fellángolást.

üdv.: hegedor

2007. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem hibáztasd magad mert az érzéseinket nem mi irányítjuk az csak jön magátol. Probáld meg elfeledni,járj bulizni,éld a kiséleted.Hisz ne feled CSALÁDJA van aki minden ests haza várja!!!
2007. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem IGEN mert gondold magad a felesége hejébe.Nekedisn fájna ha a te férjed meg csalna!!!!! Ne csalj meg senkit csak gondolj magadra nekedis fájna ha valaki megcsalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezen gondolkodj el.
2007. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a harmadik fél a hibás, hanem az a férfi, aki házasságban él. NEKI kell tudnia, hogy családja van és Ő esküdött hűséget, nem a "szerető".
2007. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De legtöbbször mégis a szeretőt illetik keresetlen szavakkal. Igaz, ő is hibás, de szerintem elsősorban a férjet kell "elővenni".
2007. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Szerintem nem elitélendő.Senki sem tudja magának azt beállitani hogy kibe és mikor lessz szerelmes.Nem a nő a hibás ha szerelmes lessz egy nős férfiba,hanem a férfi,ha viszonozza a szerelmet vagy kihivást.
2007. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeket az akarat és az agy nem tudja befolyásolni, azoknak a szívben a helyük. Az agy csak az ésszerű kivitelezésért felelős, hogy másnak ne fájjon annyira. Szerintem nem elítélendő, ha gondolkozol közben.
2007. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!