Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nem állandóan vidám lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem állandóan vidám lányok esélytelen, hogy tetsszenek valakinek?

Figyelt kérdés
Persze ha még hozzá nem is szépek, stb.
2011. márc. 24. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha hozzá még nem is szép akkor az már necces...
2011. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy állandóan vidám, mert ha az, akkor ott valami nincs rendben. Lehet hogy elmentek otthonról nekik.

Ha nem szépek, akkor sajnos tényleg nehezebb párt találni, de sose add fel, mert optimizmussal sokkal nagyobb esélyed van.

2011. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki indokolatlanul vidám, na az esélytelen...
2011. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mindig szomorú mindig vidám mindig semmilyen is tetszhet. De olyan hogy mindig vidám elég ritka, a mindig szomorú már annál inkább. Bár hogy őszinte legyek szerintem te most úgy stílusodra értetted, nem hogy szomorú mint depressziós. Hanem darkos/emos/vámpir akármi. Ők meg bejönnek a többi vámpírnak
2011. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, h vki állandóan vidám, max meg tudja játszani. Viszont ha egy lány sokat mosolyog, az jó pont.
2011. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem stílusra, hangulatra értettem.
2011. márc. 24. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szépségről meg mindenkinek más a szép. És már ezt tapasztaltam nagyon szép lányok is előszerettettel mondják magukról hogy csúnyák.
2011. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hangulatra az is mind1. Mert az se gond. Szóval az is bejön valakinek.
2011. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs szerintem, hogy nem szép. Mindenkinek van párja ezen a földön, és ha az illető nem is olyan vidám hangulatú, kell hozzá egy olyan pár aki azzá teszi, nemde?:D 16f
2011. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj az nem baj h vaki nem mindig vidám... amugy meg sok szép lány mondja magárol h nem is szép és most tapaasztalatbol beszélek :) Szentem az a ciki ha vki mindig nevet mindenen és mindig füligérö szájjal van akor már elég nagy az esélye h annak elmentek otthonrol :)
2011. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!