Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan szoktátok cukkolni azt a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Miket szóltok be neki?Miket csináltok?:D

Érdekel,hogy ki miket szokott bevetni :D


2011. márc. 24. 14:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

-Fingottál kislány?

-Nem.

-Megint?!

2011. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha interneten tartod vele a kapcsolatot, akkor ha van rá alkalmad, írj neki, és ott próbáld meg őt bosszantani, ártatlanul "eltűnsz percekre", vagy msnen az ablakrezgetés, attól begurul tuti:D Majd írd meg hogy mi történt!
2011. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D Csak puszta kíváncsiságból kérdeztem..:D Reméltem,hogy kapok normális választ is de igaz,mit várjak mikor manapság itt nem tudnak normálisan válaszolni a feltett kérdésre(tisztelet a kivételnek).
2011. márc. 24. 14:56
 14/17 anonim ***** válasza:
most hogy azt is tudjuk lány vagy akkor mondd miért jó ha cukkolnak? nem elég ha éppenséggel csak normális és értelmes veled az illető, persze néha lehet kicsit "cukkolni" de nem ugy hogy meg sértsen
2011. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14:24 vagyok!

Én próbáltam normális válasz adni...megnézem am egy bármilyen más topicot, mindenhol ilyen válaszok vannak...nem lehet mit csinálni.


13/L

2011. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Megpofozod,betöröd az orrát és rávered az arcára :D
2011. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Normális választ kérsz? Akkor normális kérdést tegyél fel!

Nekem ha tetszik egy lány, nem "cukkolom", hanem megpróbálom kifejezni felé, hogy bejön. De nem úgy, hogy hülyeségeket beszélek, és az agyára megyek, mindenféle baromságokkal jövök, meg húzom az agyát.

Most komolyan, nem vagy már óvodás. Ott szokták a fiúk a nekik tetsző kislánynak húzogatni a haját.

2011. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!