Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan történt már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan történt már veletek, hogy még elbúcsúzni sem tudtatok attól, akit szerettetek? Egyik nap még veletek volt, utána semmi.

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesóm..2 éve halt meg autóbalesetben 23 évesen. Egyik reggel arra keltem hogy hívtak minket,hogy este autóbalesete volt és meghalt :'(

22L

2011. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2011. márc. 23. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézus...bele sem merek gondolni,hogy ilyen történjen...azt hiszem nem bírnám megemészteni...
2011. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy 19 éves unokatesó melóba leesett a tetőről...telefonált anyukámnak az unokatesóm apukája és láttam ahogy anyukám elkezd sírni..és nem tudtam mivan...és lerakta a telefont..nem mert megszólalni..és elmondta..fúúú nagyon rosz volt ..hát még a temetés..senkinek nem kívánom.
2011. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
előbbi vagyok (és meghalt amúgy :'(:'(
2011. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!