Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valoban lehetseges, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valoban lehetseges, ilyen konnyen kilehet torolni valakit az eletedbol?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetseges az,h valaki egy nap alatt kiszeressen egy olyan emberbol ekiert ezelott ket nappal az eltet adtta volna azert h ujra vissza kaphassa..?

10 honapig voltam a volt baratommal,aki nagyon szerett sot tulsagosanis...de en valahogy nem ereztem ugyan ezt es vagyodtam a szabadsag utan..es kerult egy felreertes ami hasznomra valott es szakitottam vele. O sokszor kerte h kezdjuk ujra de en mindig vissza utasitottam. Aztan egyszer csak sikerult elernie a celjat es ujra kezdtuk, de en megint nem ereztem h szeretnem ot. O eszre vette es szakitott velem, de azelott sot meg az napis annyira boldog volt h vissza kapott, meg aztis hangoztatta h mindennel jobban szeret. de most mar nem all szoba velem, es azt hangoztatja h minden elmult es mar nem szeret, pedig en elmondtam h igenis nagyon szeretem sot mindennel jobban.


2011. márc. 23. 15:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
marmint az erdekelne, hogy mar valoban nem szeret vagy csak duma az egesz?
2011. márc. 23. 15:47
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Sőt, ha ilyen volt a párkapcsolathoz való hozzállásod, hogy "es kerult egy felreertes ami hasznomra valott es szakitottam vele.", akkor lényegében törvényszerű volt az, hogy nagyon hamar elmúlnak az érzései. Megjegyzem, szerintem nem is érdemled meg őt.
2011. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de nem értem a problémád, hiszen nem szeretted. Nem is szereted, csak sérti az önérzeted, hogy már nem kellesz neki.
2011. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de igenis szeretem nagyon es nem az onzerzetem serti..es nem volt vegig ilyen a parkapcsolatom csak azutolso 2-3 hetben..es nagyonis tokeletes volt azelott..
2011. márc. 23. 16:11
 5/18 A kérdező kommentje:
akarom mondani a hozza allasom
2011. márc. 23. 16:11
 6/18 bix ***** válasza:
100%
vagy tényleg az, vagy azt akarja hogy kicsit te is pedálozz, mert ahogy leírtad te nem nagyon tetted ezt eddig. mutasd meg mennyire szereted, küzdj érte ahogy ő is tette. ha azután is kocc, akkor így jártál, hamarabb kellett volna gondolkozni.
2011. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hat sokan mondtak mar h mutassam meg neki h mennyire szeretem..de hogyan?
2011. márc. 23. 16:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hagyd békén. 1× kidobtad, mert nem szeretted másodszor meg ő dobott ki, mert érezte rajtad, hogy nem szereted. ("en valahogy nem ereztem ugyan ezt es vagyodtam a szabadsag utan" "en megint nem ereztem h szeretnem ot") Akkor most minek akarod visszaszerezni? Hagyd már szerencsétlen, had keressen olyat, aki megbecsüli, veled ellentétben. Eddig nem szeretted, mikor ott volt melletted, akkor most se kelljen.
2011. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
konnyu igy pofazni... amikor nem vagy ilyen helyzetben
2011. márc. 23. 17:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha egyszer tényleg nem szeretted...?
2011. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!