Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek velem a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek velem a lányok?

Figyelt kérdés
nem mindegyik,csak néha találkoztam olyan lánnyal életemben,aki ha meglátott szinte menekült előlem,kérdeztem barátnőit hogy miért ilyen velem,azt mondták bejövök neki nagyon,csak nem mer odajönni hozzám,ez régebben volt,kamasz voltam,de most 23 évesen is jelen van ez a jelenség,hogy 1-2 lány riadt tekintettel néz rám,mint ha félni kellene tőle,én jóképűnek tartom magam,de tudom hogy vannak nálam jobb fiúk,meg akik jobb fejek,ezért nem értem ezeket a reakciókat.
2011. márc. 23. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

így nehéz megmondani hisz nem ismerlek, nem látom milyen vagy.

de lehet az a lány lesz az igazi, aki majd egyszer oda mer menni hozzád :)

2011. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem kétféle dolog lehet:

1. vagy annyira bejössz nekik hogy teljesen át nedvesedik már a látványodtól is a bugyijuk és úgy gondolják meg se tudnának szólalni ha véletlen köszönnél nekik

2. vagy olyan vagy mint egy sorozatgyilkos XD

2011. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk van egy szúrós tekintetem,de ez nem nekik szól,egyszerűen csak ilyen vagyok,nem nagyon szoktam bolondozni,lehet veszélyesnek hisznek,nem tudom..
2011. márc. 23. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:

páromnak is szúrós tekintete van. nem ismerném félnék tőle, de mikor összejöttünk inkább bájos volt velem:)

mesélte, vonaton 4esbe ült le, és senki nem ült le mellé/elé, olyan csúnyán nézett. inkább kinn álltak az ajtóknál XD

a lényeg ha egy lány leáll veled beszélgetni, nehogy elriaszd:)

2011. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem riasztom el,csak megfejelem! nem ááám :) amúgy igazuk van,beszélgetni se szeretek,csomó sablonos hülyeségekről.
2011. márc. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!