Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Most 9.ben találkoztunk, ismertük meg egymást. Legjobb haverok lettünk. Lett egy közös haverunk is. Hárman nagyon jól megvoltunk...de csak megvoltunk. Egy pár hónappal később a haverom összebarátkozott egy másik sráccal (akinek nem világos a mi barátságunk fiú-lány barátság, és a közös haver is fiú, én pedig csaj vagyok) tehát van ez a másik gyerek aki szép lassan annyira összehaverkodott vele, hogy a közös haverunkat nagyívben leszarja, velem még mindig foglalkozik, de ennek hatására valamiért bunkóbban viselkedik a srác előtt. Megpróbál menőzni neki, meg szabályosan az utánfutólya lett neki. Be kell valljam, nem semmiért ide írtam ki a kérdést mivel akármennyire is tagadom, szeretem őt talán jobban is, mint egy barátot. CSAK! Egy kis gáz van. Én nem vagyok egy világszépség. Pasikra nincs gondom, valaki mindig van vagy lehetne, bár az utóbbi félévben nem lett semmi (javarészt miattam). ÉS ez a fiú inkább a plázacica csajokra bukik (szóval nagymellű, ne s*ggh*lye, de mégse túl okos csajok) így nem hiszem, hogy én egyáltalán szóbajönnék neki, legalábbis míg ilyen gyerekesen gondolkozik. Lehetséges, hogy túl komolynak talál...azért vagyok ilyen bizonytalan, mert sok furcsa dolgot csinál, keres, gyerekes módon piszkál, stb. ami lehet, hogy pusztán baráti, de sokszor nagyonis többnek tűnik. Szóval mit gondoltok erről? Mit csináljak? Nem nagyon szeretnék színt vallani.
2011. márc. 22. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
namost kicsit belekavarodtam xd ez a srác aki teccik a harmadik srác aki bejött a baráti körbe? de végülis mind1 nem lényeg. csak az h jóba vagytok. de ő úgy tudja h csak barátok. sztem küldj felé olyan jeleket h kicsit több.. hátha észbekap és lép vmit, ha nem, akk meg vagy nem vágja le, vagy nem mer, vagy nem jössz be neki. dee sztem téll ilyen apróságokat kellene bevetni.. :)
2011. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"-mert sok furcsa dolgot csinál, keres, gyerekes módon piszkál, stb.-"

Biztos nem vagy neki közömbös.

2011. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!