Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti h megcsal?

Figyelt kérdés
Egy ideje fura velem bunkozik minden megsertodik,felkapja a vizet...keson er haza nemmondja h hol volt es kivel. A telojaba talaltam egy sms-t az ex csajatol hogy majd beszelnek puszi megminden... es sokat telefonalnak! A baratnoim aztmondjak h szerintuk megcsal a haverom meg azt h ez ettol nembiztos. Most miven? Nagyon szeretem de olyan mintha o engem mar nemí:'(
2011. márc. 22. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak el szomorítani de tuti hogy meg csal :S ez egyértelmű
2011. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudtam en de addig nem akarom mondani neki mig nem vagyok 100%osan biztos benne! egyszeruen nemtudom elhinni pedig annyia jo volt minden amikor egyszer osszevesztunk szakitottam vele es sirt ertitek sirt ! mostmeg...
2011. márc. 22. 19:33
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
Lopd el a telcsijét, írj a nevében sms-t az exnek és a válaszból pontosan meg fogod tudni, mi is a helyzet, én ezt tenném. Magánnyomozót is fogadhatsz, ami elég sokba kerül. Legalábbis, ha biztosra akarsz menni.
2011. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nincs penz a telojan felhivtam a baratnojet a csajnak nem akart elmondani semmit engem meg ismer a csaj...
2011. márc. 22. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
megcsal,,hidd el..
2011. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

el kell fogadnod. megcsal.

vagy g-ci és nagyon próbára akar tenni, de ez már tényleg túlmegy minden határon.


hagyd ott a p-csába.

2011. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem már kidobtad.

Megcsal sajnos..:/

Vagy ha nem,nagyon úgy tűnik

2011. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy elmondja mi van, vagy vége. Annak nincs értelme, hogy így legyetek együtt.
2011. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!