Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent nálatok ez a viselkedés csajok?

Figyelt kérdés
a barátnőm 4-5 napja eléggé elhanyagol,sőt teljesen! nem is tudom mi a helyzet most.ő messze tanul,ezért csak hétvégén vagyunk együtt,most hétvégén kirándult messze,írtam hogy vigyázzon magára és érezze jól magát,de azóta nem válaszol,gondoltam nem ért rá biztos,de a mostaniak már érdekelnek,kérdeztem tőle hogy minden ok? beszéljük meg ha gond van,de semmire nem reagál se SMS semmi a netre írt levelekre sem!boldogan váltunk el mielőtt elment kirándulni,ezért is furcsállom ezt a helyzetet,ez a bizonytalanság szörnyű,legalább írna bármit hogy minden ok,ma is meg tegnap is fenn volt chaten,de akkor sem írt.
2011. márc. 22. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, furcsa.
2011. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akarom az ördököt a falra festeni,de nem törtnt vele valami baj?Nem lehet tudni.....

Amúgy elég furcsa...

2011. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsi,láttam hogy írtad hogy fennt volt cseten!Akkor egyszerüen lekakilja a fejed,hagyd a francba!

Amúgy mennyi idősek vagytok?

2011. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de ez nem ilyen egyszerű! 1 éve együtt vagyunk,lassan kettő

csomó közös kép,közöse emlék,ezért nem értem akkor mondaná meg,de semmi tök furcsa az egész számomra

ő 22 én 24 vagyok

2011. márc. 22. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég gerinctelen amit csinál!Én nem tudom mi lehet ez?!Velem is volt hasonló,na de nem ennyi idősen,hanem kicsit fiatalabb voltam,na de 22 évessen ilyet csinálni az elég érdekes!

Hát kitudja hogy ő hogyan gondolkozik,az lehet hogy talált valakinek valaki mást,vagy csak egyszerüen nem szeret,vagy én nem tudok mire gondolni.Bocsi hogy öszinte volam,de én másra nem tudok gondolni,mert ha én valakit szeretek és ráasásul egy éve együtt vagyunk,akkor nem csinálok ilyeneket 22 évessen!

Telefonon hívtad már?Akkor kinyomja vagy csak egyszerüen nem veszi fel?

2011. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Lehet valami baja van, bekattant, női hülyeség. Minél többet irsz rá annál rosszabb lesz, csak jobban feljhúzod vele és azt fogja érezni, hogy rátelepszel. Ha valami baja van majd ir, addig kösd le magad valamivel és ne foglalkozz vele. Nincs miért fárazd magad ilyen hülye viselkedés miatt, ami a nőknél általánosnak számit.
2011. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megfogadta a tanácsod, és jól érezte, jól érzi magát!
2011. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom hagyni,majd ír ha akar valamit. :(
2011. márc. 22. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát pajti ezt megszívtad...

Szerintem már mással dörgölődzik!

2011. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Várj aztán mindenképpen kérdezz rá, mert ez így milyen eljárás?( nem gond ha összejött mással - tudom neked az meg mindenkinek az lenne -, de úgy értem, hogy akkor legalább mondja már meg tisztességesen, hogy túl tudd tenni magad a dolgon) Akkor legalább tudod, hogy megcsalt és egy hülye kurv# és tovább lépsz, de így? Ez micsoda? Milyen eljárás ez 22 éves felnőtt nőként? Már eleve az is ha összejön mással és megmondja, mert akkor már voltak problémái veled kapcsolatban csak nem beszélte meg veled hanem lecserélt másra és ez bizony( ha erről lenne szó) azt jelöli, hogy egy jellemtelen szutykos mocsok rib#nc! Elsőnek szakítunk( mert akármi miatt nem működik) és utána keresünk mást..de nem elég, hogy egy mocsadék riherongy még nem is közli veled, hogy vége!


Persze lehet nem erről van szó( tudod amíg nem bizonyosodik be hogy bűnös addig ártatlan)de én azért 1 hónap múlva rákérdeznék sőt addig keresném amíg meg nem mondaná a tutit( zaklatásra nem hivatkozhat, hiszen ha nem válaszol akkor te keresheted nyugodtan tudod amíg nem mondja hogy hagyjál békén addig te keresheted én rájárnék a nyakára, mert nem hagynám, hogy hülyét faragjanak belőlem és nem nyelném le a békát...kideríteném mi történt és ha megcsalt és nem szakított veled akkor még a te nőd..a másik pasit meg koncold fel!

2011. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!