Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy olyan férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan férfit elcsábítani, akinek 100%, hogy tetszek, csak valamiért fél?

Figyelt kérdés
Valami nem túl drasztikus, nem túl "k*rvás" ötlet kéne, mert nem bírom már, kell nekem az a pasi :S
2011. márc. 22. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem elcsábítani kell, csak egy kicsit bátorítani... Jelezz neki, hogy zöld a lámpa.
2011. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg nincs e kedve hazakísérni, kérdezd meg tőle, hogy tud e egy jó hangszerboltot, borüzletet, stb, megmutatná e neked hol van?...

Nagyon sok ilyen apró taktika van, ha tetszel neki, teljesen mindegy, mit kérdezel, úgyis rá fog mozdulni.

2011. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha félős lehet azért mert túl határozott vagy,és gondolom elég nőies is lehetsz.Ez nálam is probléma szokott lenni.Vannak pasik akiket ez tényleg elriaszt.Biztos ő kell,vagy csak élvezed,hogy megkell "küzdeni"érte?Inkább maradj visszafogott,elöbb közeledj haverilag,ne érezze h megakarod mindenáron szerezni.
2011. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a legnagyobb bajom, hogy nem hiszem el, hogy egyáltalán bejöhetek neked. Szóval tedd tökéletesen egyértelművé, hogy merjek feléd lépni.

Az eddigi jelek, pillantások, óvatos célzások, csak a bizonytalanságot erősítették bennem, és az rosszabb mint a biztosan tudott NEM.

Ha pl odajössz hozzám, és konkrétan felteszed a kérdést:

- Szia! Tetszel nekem, van barátnőd?

Valószínű, hogy egy órán keresztül leesett állal foglak bámulni, és meg sem fogok tudni szólalni. :D

De majd összeszedem magam!


És bocs hogy az egóm nincs az egekben, de lehet hogy Te segíthetsz ezen. :)

2011. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon aranyos volt! :) Meglátom mit tehetek :)
2011. márc. 22. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Há' mer én pont így jártam.. :)

Beszélni nem beszéltünk. Csak az apró jelek voltak meg. Ezt persze így utólag lenyugodva-átgondolva látom így, akkor majd meg bolondultam, hogy most tényleg, vagy csak fantáziálok-e.. Szegény csajszi meg sztem azóta sem tudja elképzelni mi történt.. azt hiszi elutasítottam.

De tényleg nagyon meg voltam őrülve tőle, mondjuk más is belejátszott de nagyon idegbeteg lettem.

Ja, mondjuk azt még elmondanám, hogy ahogy kinézett, az kb 3X meghaladta az ingerküszöbömet (smink-ruci-meg úgy egyáltalán).. :)

Így is úgy is levegő után fog kapkodni, úgy hogy neked kell nem parázni, aztán pár nap múlva majd belenyugszik, hogy pont ő kell egy tuti jó csajnak..! Sok sikert! :D

2011. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy miért fél?
2011. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom hogy férfi legyen férfi és kezdeményezzen meg ilyenek.De senki se tökéletes és a próbálkozás kudarccal is jár.Egyesek érzékenyebbek és fáj nekik és emlékezni fognak az égő esetre, a következő alkalommal is.Én is jártam úgy, hogy rámosolyogtam egy átlagos csajra és nagyon rondán reagált,megjárja az ember egy párszor, a férfinak is van büszkesége, legközelebb vigyázni fog kivel próbálkozik.Én például szeretek 70%-80%ban biztosra menni, egy csajnál.Mondjanak gyávának, de nekem ez igy jó.Nem akarom kitenni magam fölösleges lekezelésnek.Úgy, ahogy a csajok se nyilnak meg akárkinek, ahhoz náluk jeget kell törni elösször.
2011. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyu!

Ha talizol vele akkor légy vidám és gyakran nézz a szemébe aztán kérdezd meg mi van vele,hogy van és már el is indult a beszélgetés.És akkor te irányítasz.

Sok sikert.

2011. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
menj oda hozzá vágd pofon és mondjad, h: tetszel nekem!!! ennyi
2011. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!