Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha a barátnőtök nyűgös?

Figyelt kérdés
menstruáció alatt és közbe...köszi a válaszokat
2011. márc. 21. 19:56
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat *előtt és alatt
2011. márc. 21. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kellemes, de mit lehet tenni?! Ez a természet rendje.

F28

2011. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is szokott nyűgösebb lenni ha nagyon sokat dolgozik és fáradt vagy mikor éppen megvan neki!


De ez minden nőnél így van!


Van aki nem veszi észre magán hogy nyűgös mikor épp megvan neki. Ez természetes dolog!


Azt lehet tenni, hogy ilyenkor mi pasik türelmesebbek vagyunk, nyugodtabbak , és átváltunk lelkisbe kicsit...:)

2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) jöhetnek még ;) azért kérdeztem, mert énis néha az vagyok olyankor...
2011. márc. 22. 12:58
 5/8 anonim válasza:
ha nem fogadja el a hisztimet abban a nyamvadt 5-6 napban,akkor nagyon tudom sajnálni és mehet is a búsba! :)
2011. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én barátom még nem szólt érte... :D Bár exem múltkor megjegyezte, hogy utólag elismeri, hogy milyen jól viseltem a menzeszt és alig nyűglődtem valamit, mivel a jelenlegi barátnője borzasztó nagy hisztit csap és nem bírja.
2011. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az előző pasim mindig azzal jött mikor felidegesített és kiabáltam vele hogy jaj biztos meg fog jönni meg alatta is hogy áh azért vagy ilyen elviselhetetlen mert megvan, pff pedig csak szimplán utáltam..

nekem úgy szokott lenni, hogy MIELŐTT megjön egy nappal szokott egy iszonyat sírógörcsöm lenni, de ha valaki csúnyán néz rám, akkor is tudok rajta órákat bőgni, vagy veszekedni valakivel de amint rájövök hogy hoppá idő van, mindig bocsánatot kérek és röhögünk a végén :)

2011. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a válaszokat! ha tudtok írjatok még! szép napot!
2011. márc. 24. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!