Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon most mit akarhat tőlem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mit akarhat tőlem? :/

Figyelt kérdés

kb.egy hónapja ismertem meg egy fiút. amióta találkoztunk először azóta ölelget,puszilgat. ha találkozunk első mozdulata hogy az egyik kezével átölel...volt olyanis hogy űltünk én rádőltem és akkoris puszilgatott,simogatott és ölelgetett-később megfogta a kezem(mint ahogy a párok:)

nem rég már kézenfogva mentünk....

már nembírtam, megkérdeztem h most mit akar?!

azt mondta hogy nem tudja ,összevan zavarodva, "ismerkedjünk"még, és h majd alakul...:/(-"de most akarsz vmit v nem?-"igenis meg nemis"...)

nem értem őt egyáltalán.... eléggé furcsa, attól tartok bnőm jön be neki.bár vele közel se ilyen..:/


2011. márc. 20. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
te jössz be neki
2011. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne agyald túl : )

ebből tisztán lejön, hogy te jössz be neki. egyszerűen örülj neki, hogy kifogtál egyet és ahogy ő is mondta ismerkedjetek, tudd meg miket szeret, lógjatok együtt csak élvezd ki vele a perceket : ) nyugi

2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem picit próbálj meg néha tartózkodóbbnak tűnni (csak finoman) hogy beinditsd a vadászösztönt;)
2011. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"még a hülye is látja hogy bejössz neki"...mondják:D

tudom , vagyis gondolom énis hogy tetszem neki:)

csak mikor megkérdeztem picit fura volt:)

meg az a baj hogy van egy csaj akire "féltékeny" vagyok ...

utolsónak: :) mindig elhatároztam , hogy nem fogom hagyni hogy ölelgessen pl:) csak finoman..:D

de egyszerűen nem bírom megállni:)


Köszi a válaszokat ;)

2011. márc. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!