Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 10 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 10 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 23 éves lány vagyok ő pedig 33 éves. Mindenki megdícsér minket, hogy milyen jól nézünk ki együtt, ennek ellenére engem zavar ez a 10 év és még a szüleimnek se mertem elárulni, mert nem tudom mit szólnának hozzá? Sztetek csak én kerítek ennek az egésznek túl nagy feneket?
2011. márc. 20. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj Istenem, azt várom, hogy legalább 30 legyek már, mert most le sem sz@r a korosztályom.
2011. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar minek vagy vele?
2011. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ebben az esetben nem igazán lehet soknak mondani. Végülis ha értelmi színvonalban nincsenek nagy eltérések és jól érzitek magatokat egymással, tudtok beszélgetni, van közös témátok akkor semmi probléma nincs azzal a 10 évvel. Csak azt kell majd megértenie h lehet h te még bulizni akarsz, kiélni magad és nem azonnal házasodni és gyereket szülni :) Bár nem tudom h ő hogy áll ehhez a témához, csak mondtam valamit :D
2011. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy számít!!!koztem meg a párom kozt 9év van,most várom a kozos babánkat.én 20éves leszek májusban,a párom meg most volt 29.A korkulonbség nem számít,valaki 40évesen is hulye marad,és ha ti ugy érzitek,hogy egymáshoz illetek,akkor nincs probléma.Koztunk sem látszik.Sott,orulhet a párod,hogy ilyen fiatal csaja van... :P

Nem mondom,hogy az anyosnak tetszett,hogy mennyi korkulonbség van,de az nekunk nem számít.

Nyugodtan osztd meg a szuleiddel,hidd el,ha azt fogják látni,hogy jol megvagytok,nem lesznek kétségeik.Udv.: Bia

2011. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem a 45 év korkülönbség sem zavar
2011. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán az jelenthet problémát, hogy ő már kiélte magát és más dolgok foglalkoztatják mint téged. Pl. te szórakozni akarsz, élvezni az életet ő pedig házat venni. Persze így is össze lehet egyeztetni a célokat, csak nehezebb.
2011. márc. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!