Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szerelmes vagyok egy lányba, de ezt most nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Annyira fáj ez az egész, hogy így lett, de egyszerűen őt elfelejteni. Három hónapja egy lány elmondta, hogy szerelmes belém. Kicsit váratlanul ért, de belegondolva, már előtte is voltak erre utaló jelek. Néha odajött hozzám, meg köszönt. Aztán szemeztünk órán, és ereztem, hogy megvolt "az a valami", talán tényleg tetszem neki.

Aztán a barátnője olvasta a blogomat, nem volt benne semmi rejtegetni valóm, csak egyszerűen nem baráti körbe szántam, mindent leírtam (mit történt a suliban, tanárok stb.. ), és sajnos vagy nem sajnos, ezt is, hogy elmondta, hogy szeret, de tényleg csak nagy vonalakban írtam le, semmilyen nevet, vagy hasonlót nem írtam oda.

Amikor ezt megtudtam, hogy olvasta én erre töröltem.

Aztán láttam, hogy másnap, nagyon összesúgtak a lányok, és mivel a barátnője is olvasta, így inkább nem mentem oda hozzá, félve, hogy nem tudom, mit szólt hozzá...


16F


2011. márc. 20. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az ilyeneket le kell tojni... Szeret az a lényeg és akkor mi van,ha naplót vezetsz? Semmi!
2011. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ott a pont :D
2011. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen gondjai vannak az embereknek Japánban, Líbiában, Egyiptomban...

Utána rájössz, hogy ez a probléma nem probláma!

2011. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle hogy mi a véleménye erről. Ilyenért ne kerüld el! De személy szerint én örültem volna neki.☺
2017. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!