Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel régen szexuális kapcsolat volt közöttünk, igaz összesen cs 2 alkalom. Ennek már lassan egy éve vége, azóta találkoztunk párszor, de csak haveri szinten maradtunk. Nekem most már több, mint fél éve van barátom és meglepődtem mult héten ez a haverom rám irt, hogy találkozhatnánk és hogy ujra lehetne köztünk szexkapcs. Én ebbe természetesen nem mentem bele, mivel sose csalnám meg a barátomat, viszont az a fura h a srácnak is van egy 1 hónapos kapcsolata. Én nagyon sajnálom szegény lányt, hogy ilyen barátja van és azon gondolkoztam, hogy szólok neki erről az esetről. Másfelől viszont a lány nagyon szereti és nem akarom, hogy miattam legyen vége a kapcsolatuknak, mert tudom hogy mennyire tud fájni az ilyen ha kiderül. Ugyhogy tényleg nem tudom mitévő legyek, mert az egy dolog h én nemet mondtam a srácnak, de mivan ha másnál is bepróbálkozik és egy másik lány talán bele is megy. Szval kíméljem meg a barátnőjét a csalódástól és kussoljak vagy mondjak el neki mindent hogy a későbbiekben ne okozhasson neki a srác fájdalmat?
2011. márc. 20. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kussolj szerintem :D
2011. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én elmondanám. szar érzés lessz neki de azért jó ha megtudja. de ez a te döntésed
2011. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez egy eléggé kényes szituáció, de főleg neked. Megértem, hogy nem szeretnéd ha az a szegény szerelmes lány csalódna, de hogyha el is mondanád neki, hogy miket tervez a barátja, lehet, hogy nem is hinne neked, mert mint ahogy a mondás tartja, "a szerelem vak"... Szóval lehet, hogy nem kellene beleszólj a dolgokba, mert hogyha a barátja meg akarja csalni, akkor ígyis úgyis megfogja és lehet hogy a barátnője pedig annyira szereti, hogy nem akarná elveszíteni semmi pénzért.
2011. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 thegodswhip ***** válasza:
Homárok vagytok?
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Később szarabb lesz a csajnak ha már x hónapja/éve együtt lesznek és akk derül ki hogy a pasija fűvel fával megcsalja

18/L

2011. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kettejük dolga, ne folyj bele :)
2011. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de fura, még sosem írtam le azt, hogy folyj :DDDD bocsi az offért :D
2011. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer, amikor 16 éves voltam, egy ugyanilyen szituációban írt egy lány. Az akkori barátom hazament karácsonyra, és msnn zaklatta a volt barátnőjét, hogy esetleg lehetne köztük valami (konkrétan ki akarta nyalni), de a csaj nem ment bele, inkább megkeresett engem és írt. Én hülye meg nem hittem neki...

Amikor vége lett a kapcsolatnak, és ez eszembe jutott, hálás voltam a lánynak, hogy segíteni akart.


Másik esetben viszont... Egy srác velem csalta meg a barátnőjét nem rég. Egy csók volt csak, és én naívan reménykedtem benne, hogy lesz belőle valami, eléggé úgy nézett ki a dolog, mintha már lassan szakítana a lánnyal, és nekem meg ő amúgy egy ilyen álompasinak számít (nem csak külsőre...). De visszament a barátnőjéhez, én meg sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e neki, de végül is nem tettem. A lányt nem is ismerem, de ha szólok neki, azzal végképp elveszítem a srác bizalmát, és ha néhány héten belül szétmennek, akkor sem lenne nála esélyem. Persze tudom, hogy benne van, hogy engem is ugyanúgy megcsalhatna, stb, de ez részletkérdés.


Szóval a lényeg az, hogyha téged érdekel a srác véleménye, akkor én a helyedben nem szólnék. De ha neked mindegy, mit gondol rólad, akkor a lány érdekében, szerintem szólj! Lehet téged fog hibáztatni, de gondolj bele, mennyivel jobban hibáztatna, ha tudná, hogy nem szóltál, és csak hónapokkal később derülne ki számára, hogy a barátja csalja...

19/N

2011. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!