Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettszik egy fiú. Hogyan derítsem ki, hogy én is tettszem-e neki?

Figyelt kérdés

A buszon van egy fiú aki tettszik nekem. A húgom hallotta, hogy mondta hogy én jól nézek ki (de ez még nem 100%, lehet hogy másra gondolt). Bejelöltem facebookon is. Írtam neki de nem írt vissza, mert nem volt gépnél és egy idő után kilépett. Mit tegyek, hogy kiderítsem tettszem-e neki anélkül, hogy leégetném magamat??

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

15/L


2011. márc. 20. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
beszélgess vele. könnyen rá lehet jönni. találj ki valamit de hogy miekt mond abból könnyű rájönni mert "minden viccnek a fele igaz"
2011. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

kérdezd meg

lehet hogy őrülten hangzik,de egyser élünk!én megkérdeztem aki tetszett nekem hogy tetszettem-e neki és azt mondta hogy iegn...elég furi beszélgetés volt :D

kérdeztem hogy ki tetszik neki és 2 napba telt míg kicsikartam belőle :D aztán írtam hogy már 3-ra mondja és számoltam ő meg gyorsan írta hogy te,és kilépett sszem :D de nem biztos hogy kilépett nem emlékszem na mind1 :D

szóval 1 próbát megér,ezzel nem égeted le magad nyugi :)

2011. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először is valahogyan ismerkedjél vele össze! Hogy ha összeismerkedtél vele akkor azt is megtudod hogy milyen ember is valójában másrészről meg akkor már meg tudod tőle kérdezni! Hogyha szépnek/normálisnak talál akkor nem fog el küldeni!:D Engem is a barátnőm szedett fel és nem én őt! :D Láss csodát már együtt vagyunk fél éve! :D
2011. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a plusz. Köszönöm a válaszokat :D Arra gondoltam hogy veszem a bátorságot és ráírok csak nem tudom hogy mit. Én jelöltem be és látom nem nagyon akar írni így hát megteszem akkor én. Mit írjak neki?
2011. márc. 20. 11:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ide írok, de én is pont így vagyok.

Tetszik egy fiú, úgy veszem észre, hogy én is neki, de ki szeretném deríteni.


Ha beszélek vele (élőben), akkor milyen jelei vannak, hogy bejövök neki? (az első válaszolótól kérdezem)


Bocsi még egyszer, hogy nem írtam hasznos választ.

2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

semmi baj :)

Amúgy meg nem merek ráírni szerintetek majd ő fog írni nekem? Vagy kezdeményez valahogy máshogyan??

2011. márc. 23. 16:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek az nem gáz ha egy barátnőm kérdezi meg hogy tettszem e neki??
2011. márc. 30. 20:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezte a barátnőm és azt mondta, hogy nem nagyon. Ez most mit jelent??
2011. ápr. 6. 20:39
 9/9 anonim válasza:
azt h nem tetszel neki sajnálom
2011. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!