Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem leszek magányos 5 hónapon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem leszek magányos 5 hónapon keresztül fennt a hegyekben?

Figyelt kérdés
5 hónapra megyek tirolba dolgozni nyári szezon munkára és a barátnőmet is itt kell hagynom,egy kis 1500 fős faluba megyek ami ugyan nagyon szép helyen van,de nekem csak munkáról fog szólni a dolog!Attól tartok hogy bár jól is fogok keresni,hogy nagyon befogok fordulni,mert igazából semmi nincs ott a szép helyeken kivül,amit én nem valoszinü hogy kitudok élvezni,mert munka lesz rendessen!Te ezt bevállalnád így hogy itt hagyod a barátnődet,vagy a barátodat?
2011. márc. 20. 10:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert városi ember lévén,aki hozzá van szokva a nyüzsgéshez vajon hogy fogom bírni?Még nem voltam ilyen sokáig távól itthonról és nem tudom hogy hogyan fogom viselni!
2011. márc. 20. 10:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet szokni. Főleg, ha lent leszel a faluban.

Én fent voltam a hegyen 8 hónapokat (többször is), mire letelt a munkaidő, már nem jártak a felvonók, így 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam lent a faluban.

Hát ja, néha nem könnyű, de ki mondta, hogy ez egy könnyű pénzkereset...

Eleinte lesznek alhasi fájdalmaid, de majd elmúlik. A legnagyobb gáz, hogy nekünk turnusokban jöttek a vendégek, és volt olyan hét, hogy alig voltak. Ilyenkor egy csomót piáztunk, (meg ilyesmi...) hogy teljen az idő.


Mondjuk én már hozzászoktam a Balcsin az ilyen munkához, és úgy vagyok vele, hogy elem van az órámban, az idő megállíthatatlanul telik, egyszer csak vége lesz az egésznek.

És milyen jó lesz néhány millával a zsebedben hazafelé jönni ! :)

2011. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az alhasi fájdalmat azt mire értetted?Amúgy te merre fele voltál?Nem volt unalmas ott egyedül?
2011. márc. 20. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Alhasi fájdalom a szex hiányától van egy ideig.

Én a labancoknál voltam, kb. ausztria közepén.

Unatkozni nem volt időnk, mert annyi munka volt, hogy azt se tudtuk, merre vagyunk arccal.

Ha meg épp nem volt annyi meló (ritkán) akkor hülyítettük a helyieket, jódlizni tanultunk, alkoholizáltunk, stb.

De alapjában nem jellemző az unalom, mindig van meló.

2011. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként meg 5 hónap az lóf@sz.

150 nap, másfél méteres centit már az elejétől lehet vágni, mint a katonaságban:)


A barátnőddel tölts előtte sok időt! A nők másképp érzékelik az időt, én inkább emiatt aggódnék. Ha 5 hónap alatt egyáltalán nem tudtok talizni, az kicsit gáz. Mondjuk 10.000 -ből 1 nő, aki nem csal meg...

(az arány nem túlzó, tapasztalat!)

2011. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ha minden jól megy,akkor 1 hónapban 1-szer vagy 2-szer kitud jönni,bár én kicsit meszebb megyek mint te,mert ez már majdnem az olasz határnál van!

Amúgy a helyiek milyenek voltak?Rendessek?Az a baj hogy ahova én megyek nem tudom hogy lesznek e egyeltalán magyarok,mert ez egy ilyen kisebb családi szerü hely,szerintem nem sok magyar lesz!

Ja amúgy köszi a válaszokat!Még írhatnál tapasztalatokról azt megköszönném!:)

2011. márc. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!