Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 17 éves lánynak csak a 21-22 éves srácok kellenek és a 18 éveseket le se sz*rják?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
én 17éves lány vagyok és énis ilyen korosztályba keresek pasit. hogy miért? eddig sok 18-19éves barátom volt de PFF :D azthiszi mind hogy tudnak bánni a nőkkel közbe megy lószart-.- már megbocsájts de az én tapasztalataim szerint nem éri meg mert kb olyan mintha 15éves pasival lennék.. nekem meg azkell hogy a pasi legyen férfi nem pedig gyerek. tudod a "dominancia" és a biztonság érzésének a keltése sajnos hiányzik a mai srácokból.. ezt úgy értem hogy egy lány inkább vágyik arra hogy "uralják", legyenek a pasik határozottak, tudják mit akarnak...
2011. márc. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%

Talán bizonyítsd be, hogy tudsz olyat, mint egy 22 éves. Annyi élettapasztalat, olyan komoly gondolkodás, olyan férfiasság. Bár a 21-22 éveseket én szintén zöldfülűnek gondolom, inkább 25-28 az, ami az én szintem, de még mindig érettebbek, mint a 17-19 évesek. Kivételek mindig akadnak, mindkét irányban.

A saját korosztályom mindig is taszított, mert kirívóan gyerekesnek tűntek a pasik (főleg iskolán belül volt/van alkalmam megfigyelni). Tehát bizonyíts, mást nem tehetsz. Vagy beismered, hogy nem rendelkezel olyan személyiséggel, mint az idősebb társaid?

2011. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát, én személy szerint mindig azt hittem, hogy idősebb pasival fogok együtt lenni, aztán megismertem az előző barátomat, aki egyetlen évvel volt idősebb nálam, de végig az volt az érzésem, mintha egy sokkal felnőttebb emberrel beszélnék, ami betudható volt annak is, hogy mély hangja volt, meg nagyobb darab is volt, szóval a biztonság érzet nekem megvolt.:) Csak hihetetlenül mások voltunk, ő nagyon reál, én nagyon humán, nem találtuk meg a közös pontot, ezért lett vége. De volt felelősség tudata, meg rendes és érett volt, csak nem jött össze vele.

Szóval nem kortól függ.

Egyébként én személy szerint sok olyan látok a környezetemben, ahol egyidősek a szerelmesek, és olyan is van, ahol a lány idősebb (akár 6 évvel is, bár ott ők már 32-26 évesek), de van ellenkezője is, jóval idősebb pasi, 18 éves lány. És mindegyik működőképes, több éve!

2011. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért mert egy 17 éves lányhoz egy 18 éves fiú gyerek agyú....meg éretlen,nekik még a 15-16 évesek valók...a lányok mindig hamarabb érnek,mint a fiúk....
2011. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

00:14

Te maximum visszafejlődtél.


01:04

Egy újabb söpredék. Neked átmosták az agyad kisöcsi. Nem kéne pattognod, mert amit írtál az a valósággal ellentétes baromság.


(Mivel fáj neked az igazság, ezért itt hőbörögsz. Pedig most is azt bizonyítottad, hogy lázadó kisgyerek vagy még.)


04:05

Óóó te kis csitri, mit akarsz? Neked még fel kéne nőnöd, hogyha férfit akarsz, mert még csak egy éretlen kislány vagy.


14:04

Hol élsz te agyhalott? Mert hogy nem e világi vagy, az is biztos. Vagy csak otthon ülsz egész nap, és nincs részed a valódi életben. Ezekkel magyarázható, hogy ekkora baromságot írtál. Mindenesetre szégyen, hogy pont te okoskodsz.

2011. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Azért van ez, mert a 17 éves lányok álomvilágban élnek; azt hiszik, hogy már érett nagylányok, de valójában még csak mind csitrik. Nem tudnak gondolkodni, mert még gyerekes a felfogásuk, és ezt a hátrányukat kihasználva a 21-22 éves srácok okosan manipulálják őket, mert friss hús kell nekik.


A valóságban testileg is, lelkileg is és agyilag is -vagyis minden szempontból- egyforma lassan érnek a lányok és a fiúk!


Ezek tények!

2011. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:20


Honnan veszed hogy visszafejlődtem mikor nem is ismersz? Miért kötsz bele mindenkibe? És most azt hiszed te vagy a megváltó úristen:) Csak jót nevetek rajtad meg szerintem majd mások is. Ha ennyi emberbe belekötsz akkor ennyi erővel rólad is lehet sejteni 1-2 dolgot. Elnyomnak az életbe esetleg ha suliba jársz ütnek vernek vagy fenyítenek a hangod nem mered kiereszteni és a neten az anonimitás mámorító érzésével felfegyverkezve szállsz szembe a néppel.

2011. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:34


Senkit nem érdekel az életed te szerencsétlen. :) Ne magadból indulj ki! A másik meg hogy én valós tényeket írtam, míg te a saját életed valamint a fejedben lévő fikciókat.


"Honnan veszed hogy visszafejlődtem mikor nem is ismersz?"

A hülyeség amit írtál erre utal.

Amúgy ezek szerint rátapintottam a lényegre és ez fáj neked. :)

2011. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!