Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi az igazság?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A barátommal már közel egy éve vagyunk együtt. Eddig minden rendben volt, de aztán hirtelen megváltozott velem szembe. Sokszor úgy szólt be, hogy azt megalázónak éreztem, megjegyzéseket tett más lányokra akkor mikor én is ott voltam.Mondtam neki, hogy nem értem miért csinálja ezt, és hogy miért változott meg ilyen hirtelen. Aztán kiderült hogy a barátai hatására. Ők mondták neki, hogy járjon el többet szórakozni, meg hogy nem kell egy lányt ennyire szeretni. Egy buliba el is ment, és ő mondta, h elég durva dolgok voltak, de ő nem csinált semmit, viszont egy csaj bepróbálkozott nála, de ő állítólag nem hagyta magát. De ezen elég csúnyán összevesztünk, mert rá pár napra észrevettem h levette a közös képünket is. Aztán megbeszéltük a dolgokat, mondta h nagyon hülye volt, és h ilyet többé nem csinál, és h nem csalt meg azzal a csajjal. Akkor elég őszintének tűnt. De most megint olyan kiírásai vannak, h szerencsére sok a buli, meg jó a hangulat, engem meg meg se említ. Mintha minden, amit beszéltünk volna csak addig tartott volna nála, amíg újra ki nem békülünk. Én is érzem, hogy valami, nem stimmel,de nagyon szeretem. Bocs, előre is ha túl érzelgős :D De nem tudom mit csináljak.... :S
2011. márc. 19. 20:19
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
talán az iga meg a zság keresztezve?
2011. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ezt most nem vágom :D
2011. márc. 19. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló balf.sz. Amúgy, a kérdésed elég összetett és bonyolult...Meg kéne neki mondani, hogy ez neked nagyon rosszul esik, és ha nem változik, mondd, hogy tartsatok szünetet. Ha abban az időben mikor nem vagy mellette ráébred hogy igenis fontos vagy neki akkor megváltozik, és ha nem zavarja a hiányod akk úgyis előbb utóbb vége lett volna, ezzel csak elejébe mentél a dolgoknak.
2011. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2011. márc. 19. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem is beszéld meg vele, mert az is lehet h a haverok miatt ilyen... ugye afiúknak van az a jó tulajdonságuk, h bandába én vagyok a mneő, és hát az nem menő ha a csaj hiszizik, meg veszekszik... és ezért nem említ téged, meg meőzik h így buli úgy buli, v mész te is vele, v nem foglalkozol vele, v megbeszélitek és hátha változik a dolog.

DE nem akarlak elkeseríteni ha levette a képet ,és nem tett fel másikat... akkor ott komoly gondok vannak!!!! v a bulin mégis történt vmi?! előszeretettel tagadnak le dolgokat ,és szemrebbenés nélkül a szemünkbe is hazudnak!!!! kívánom h ne így legyen, csak a haverok előtt akar felvágni...

2011. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
sztem meg szakíts.
2011. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amikor megbeszéltük, akkor utána visszatette a képet. Csak most vannak ezek a kiírásai, hogy sok a buli, meg jó a hangulat,stb. Ma például, beszéltünk facebookon, és írta h mennie kell, de nem lép ki mert vár vmi levelet, viszont ne írjak mert közbe tanul...:S
2011. márc. 19. 20:37
 9/11 EG0 válasza:

Levette a közös képet? Húúú, gondolom iwiw vagy fb-ról.


Na, ez a közös kép egy olyan hülye szokás, amiről nem is baj, hogy lemond.


Nézd, ne taktikázz, legyél vele őszinte, kérdezz rá, amire gyanakszol. Legrosszabb esetben letagadja és később derül ki, akkor pedig lelkileg könnyebb lesz egy hazudós szemétládától elszakadni, mintha sosem hoztad volna fel.


Ellenben lehet, hogy nem hazudik, csak te parázol.


Harmadrészt meg ha most azt mondja, nem történt semmi, akkor soha többet ne kérdezz ilyeneket, mert a féltékenykedés rohadtul idegesítő a másiknak.

2011. márc. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenféleképp meg kell beszélnetek..engem is idegesítenének ezek a dolgok az biztos..de vigyázz,hogy ne reagáld túl a dolgokat!! (:

Ezért a legegyszerűbb,hogy leültök megbeszélni,de a féltékenykedést ne vidd túlzásba a pasik utálják a túl féltékeny csajokat ...mond el bátran a gondjaid és kerüld a vitát !!! sok sikert:)

19/L

2011. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!