Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem néz rám a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám a volt barátom?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem. Én nagyon szeretem még őt, ezt tudta is. Ha az utcán néha látom, akkor viszont elfordítja a fejét, elvörösödik, és zavarban van.
2011. márc. 19. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

biztos újra tetszel neki és nem mer kezdeményezni hiszen ö dobott most az milyen már:D

szerintem beszélgess vele:D

és gyertek össze újra

2011. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Hát nem tudom. Azzal az indokkal szakított, hogy már nem szerelmes. De akkor legalább köszönne, mert ez kicsit bunkó benyomást kelt.

2011. márc. 19. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:

1.válaszoló: ez azért baromi naiv hozzáállás XD

nem hiszem, hogy ezért, sőt! max a mesékben XD

2011. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
talán mert tudja hogy szereted és rád se néz nehogy egy pillanatig is reményeket tápláljon beléd,nem akarja hogy szenvedj de ha te ezt is jelnek veszed hogy rád se néz akkor menthetetlen vagy :D mint az első válaszoló
2011. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D Igen, de nem lehet tudni, mit érez. Lehet, hogy újra szerelmes lesz majd.
2011. márc. 19. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ugyanez a szituáció nálam is. Nem néz rám, nem köszön, akkor se, ha ott vagyok az orra előtt... Szerintem nem azért van ez, mert tetszek neki, mert akkor újra próbálna a közelembe férkőzni. Szimplán csak lesz*r. Ilyesmin ne akadj fenn, és ne kezdj reménykedni... Ne vegyél róla tudomást, jobban jársz.
2011. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első csak azt írta,amit te látni és olvasni szerettél volna...
2011. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16 éves, ebben a korban azért nem lehet annyira határozottan kijelenti, hogy akkor kész, nem érez már semmit irántam. Különben is, ő is szeretett még, mikor szakított, a szakítás oka elég bonyolult volt. A szerelem elmúlt, a szeretet viszont nem.
2011. márc. 19. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán ha odamennél hozzá és megkérdeznéd, megtudnád:)

1 próbát megér. Mi itt nem tudjuk mi járhat a pici fejében, max tanácsokkal láthatunk el, ezt is vedd annak:)

üdv 18/F

2011. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!