Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit gondoljak róla? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak róla? Mit csinálnátok az én hejemben?

Figyelt kérdés

Van1 srác aki teccik, és szerintem én is teccek neki. Már rég óta járunk ki eggyut, de vagy 1 hónapja kezd át alakulni a kapcsolatunk szerelemre. Mivel én koleszos vagyok és csak hétvégén vagyok ithon nem tudunk sok idot eggyut tolteni. Tegnap haza jottem és vártam hogy mennyek ki vele de fel mentem face-re és észre vettem hogy kapcsolatban van 1más csajjal... Kozben már a mi kapcsolatunk ojan volt mintha eggyut lennénk...minden nap fel hívott stb. Most mit gondoljak errol? Nem tudom ki verni a fejembol és csak rá gondolok egész nap, bologtalan vagyok e miatt...Koszi a válaszokat:)

17/L


2011. márc. 19. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Első körben megtanulnék helyesen írni.
2011. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
küldd el neki e-mailben ezt a kérdést...komolyan:)
2011. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem tudok hejesen írni, de szlovákiai vagyok szal azért:)
2011. márc. 19. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mentség....

Amúgy meg ilyen naponta történik... tovább kell lépni. Bocs hogy ezt mondom, sírd ki magad, és lépj túl rajta... megspórolhatsz rajta rengeteg időt és fájdalmat.

2011. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Hány szót húzott alá a böngésző? XD

Amúgy a 2. jól mondja.

2011. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
17 évesen így írsz és ráadásul a helyesírás-ellenőrző segítségével is csak ennyire telik? Jééééézusom!
2011. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öhm. Én meg erdélyi vagyok. Első osztályban csak magyart, másodikban magyart és románt tanultam, harmadik osztálytól angolt is becsúsztattak és negyediktől már köcsögök voltak és még egy franciát is beírtak amit 8. osztályig kellett tanulnunk aztán pedig gimibe menet választani: angol vagy francia? Természetesen a román alapkövetelmény. Ezek után se nem keverek nyelvtanilag semmit. A helyesírás pedig adott.
2011. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Jól van már..nem tud írni, ez van ő baja..nem az volt a kérdés, hogy ki milyen nemzetiségű és mennyire tud írni:D

Amúgy fogalmam sincs mit tegyél, mert még az én életemet sem tudom ilyen témában rendbe rakni:D(Y)

2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Uh, milyen parasztok az emberek inkabb kotekednek egy teljesen mas temaban minthogy segitenenek.

Hm...

Mindegy tulleptem rajta.

2012. dec. 26. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!