Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megint én leszek dobva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megint én leszek dobva? Kinek érzi ez magát?

Figyelt kérdés
Nem akarom most leírni az összes dolgot,sokszor összeveszünk 2 napig minden oké,aztán nemis talizunk..Röviden annyi hogy 2 év van mögöttünk,ő szakított velem,félévre rá visszajött hozzám h.próbáljuk meg újra.belementem,bár én elvileg pont előtte két hónappal szerettem ki belőle,szóval mérges voltam,de mind1.Most ez a 3.hónapja h együtt vagyunk,de ez is elég nehezen megy,egy hétig nem találkoztunk,aztán kibékültünk kétnapig minden oké,aztán megint kezdi a bunkó,flegma,közömbös viselkedést.Hozzá kell tennem hogy ebbe az egy hétbe ő is haragudott rám,de aztán meg fordult a kocka,mert megtudtam,hogy anno b.nőmmel megcsalt(smároltak..)ezután elkezdett kapálózni,megijedt hogy örökre vége,és olyanokat írt hogy neki jó velem,ne hagyjuk abba,és h nagyon szeret(amit ekkor mondott 3hónap alatt először).most meg megint úgy viselkedik mintha a haverja lennék,érdektelen,közömbös, még ha csak msn-en is beszélünk,de észreveszem.. Most megint ő akar engem dobni majd?
2011. márc. 19. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudhatjuk.... nem látunk bele a pasi agyába, de nekem is volt hasonló párom anno, én fogtam és otthagytam végleg... utánna még volt olyan h éreztette velem h hiányzok, meg discót csinált, és akkor nem volt tot az akkori bnője, és lesmárolt... meg ha úhy voltunk egy helyen és nem volt ott a csaj mindíg kacérkodott ,emg kellette magát... de nem volt ennél több. nekem már nem kellett. csak a csajt sajnáltam :(
2011. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
helyedbe én otthagynám :)
2011. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!