Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál ez meddig tart?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem lenne egy olyan problémám, hogy van egy lány aki tetszik nekem, én is neki, de neki volt egy barátja, aki szó nélkül lelépett tőle, teló kikapcs, minden, ez volt neki 7-8 hónapja, ha jól tudom és az a gáz, hogy a csaj még mindig szereti azt a csávót, bár azt mondja nem érdekli már, de érez iránta valamit,(szerintem szereti, de ezt nem mondta) és addig nem akar semmit mig nem felejti el, na most a kérdés, hogy mennyi időbe tellik elfelejteni egy pasit, ha csak 5 hónapot voltak együtt? Mert én próbálom vele elfelejtetni, regeteget beszélünk, megmondtam, neki, hogy szerelmes vagyok belé, mindenzt még csak msn-en, talizni is csak akkor akar, ha elfelejtette azt a pasit, és mikor megmondtam neki, hogy szeretem tiszta szivemből és bármit megtennék érte, bármeddig várnék rá, nem sok mindent irt, csak egy kib@szott pirulós smile-t...de még régebben mondta, hogy nagyon tetszek neki meg ilyesmi, vártam rá 8 hónapot, nem tudom meddig birom még ebben az állapotban, de teljesen ki vagyok már, megőrültem, azon vagyok, hogy titokban elmegyek hozzá és meglepem, csak nem dob ki, de félek, hogy csak felesleges lenne az egész, ha aztmondta, hogy addig nem lehet kapcsolat, mig nem felejti el a srácot, akkor én ezt teljes mértékben tiszteletben tartom és várni fogok rá, bár kezdem feladni, mert reménytelennek látom a dolgot, ez volt kb 1-2 hónapja, vagy van több is, de a pasi 8 hónapja tűnt el az életéből, kérlek segitsetek, hogy most mi van? csak tesztel, hogy meddig mennék el érte?

csak szivat, nem is gondolja komolyan az egészet és ha komolyan is gondolja mennyi idő kell még neki elfelejteni azt a palit? :(((

Kérlek segitsetek, előre is köszönöm!!!


2011. márc. 18. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy csak szórakozik. :S:(

Ha valóban nagyon tetszettél volna neki, akkor nem hiszem, hogy ellenezte volna a kapcsolatot. Mellesleg, ha annyira szereti az exét, akkor miért hagyta ott? Szerintem nem akar tőled semmit, csak nem akarja/meri elmondani. :S :(

2011. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy számtalan csalódás érte pasik terén, magyarán rengetegen átverték és már fél új kapcsolatot kezdeni, mert anno volt egy barátja, akit otthagyott, majd másnap jött össze ezzel az uj fiuval, aki meg 5 hónap után egy szó nélkül otthagyta a csajt, nem ember az ilyen... borzasztóan sajnálom, hogy együtt voltak,szóval lehet ez az oka, de amugy kedves, normális lány, nagyon kedvelem, ő is engem. :)
2011. márc. 18. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is mondták ezt már egy csomószor, felejtsd el, majd keres ha szeretne valamit.. Ki vagy te, hogy ő rá várj? :) 19f
2011. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy srác, aki szerelmes belé, de ő keres is, minden nap rámir szinte, msn, skype, cam, minden. :)
2011. márc. 18. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is földhöz vágott, amikor egy 5 éves kapcsolatomnak lett vége, de ha akkor jön egy srác, aki tetszik nekem és udvarol, meg szerelmet vall, hát egy percig nem gondolkodtam volna, hogy belemenjek-e a kapcsolatba. Ez a lány csak szórakozik veled.
2011. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan lánynak ismertem meg, mint aki csak úgy átveri a pasikat ráadásul ilyen nagy jellegű dolgokkal, lehet csak idő kell neki, hogy feldolgozza a sok csalódást, ami őt érte a pasik miatt, én még ebben reménykedek, legalábbis ő ezt mondta.
2011. márc. 19. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!