Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra együtt az ex-szel. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra együtt az ex-szel. Hogy utasítsam el mégis?

Figyelt kérdés

Hétvégén elmentem gyrosozni és moziba az ex-szemmel,akivel 1 évvel ezelött jártam. Én 20, ö 26 éves. Akárhányszor rámírt,vagy ráírtam msnen vmiért az elmúlt 1 évbe,mindig "nyálasan" oda volt,hogy de jó lenne hozzám bújni,együtt fürdeni,stb. Azért szakítottam vele régebben,mert nem jártunk el sehova,és ha mentünk is,akkor nyavajgott hogy mikor megyünk már haza. Most hogy hétvégén elmentem vele, állandóan zaklat sms-ben,és iwiwen,hogy akkor mikor találkozunk,nála alszok e.Már azt hazudom neki,hogy visszamentem a koliba,és nem vagyok otthon,közben pedig otthon vagyok,de nem vágyom rá.Nagyon tapad,közömbös vagyok,még szexre se vagyok kívánós vele.

Mit tegyek?


2011. márc. 18. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem add simán a tudtára, hogy te már nem akarsz tőle semmit. Utána nyilván mennyi fognak a trágár szapulások, de jobb ha lépsz előbb.
2011. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem a nőket. Tudod, hogy oda van érted, és te elmész vele közös programra. Az meg eszedbe se jutott, hogy ő ezt jelzésnek veszi. Most meg itt nyavalyogsz. Nyisd ki a szád és adj ki rajta célzottan hangokat, úgynevezett szavakat és mondatokat, amiből egyértelműen megérti, hogy már nem kell neked mint férfi.
2011. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26évesen elég gagyis viselkedés:S.....
2011. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd, hogy barátilag szívesen elmész vele ide-oda, de nem egymás lakására.
2011. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!