Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig illik várni az udvarlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig illik várni az udvarlással, ha a kiszemelt lány most szakított az exével?

Figyelt kérdés
Tehát a hölgy nemrég szakított a barátjával. Tudom, mindenki másképp dolgozza fel a történteket, de van valami általános szabály erre? Hány nap-hét-hónap múlva nem tolakodás elkezdeni udvarolni? Nem akarok "lemaradni", de túl rámenős sem lenni...
2011. márc. 18. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs erre általános szabály, egyénenként, és párkapcsolatonként változik. Nekem pl három hónapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, de ha valakinél érzem, hogy nem csupán csak barátként közeledik, akkor finoman leszoktam állítani, hogy ennek nálam még nincs itt az ideje. Szerintem csak töltsetek együtt minél több időt, tegyél olykor egy egy kellemes megjegyzést, aztán majd úgy is látni fogod hogy alakul! Ne legyél rámenős, csak legyél ott!
2011. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan szépen és kulturáltan kérdeztél hogy öröm volt olvasni. Az előzővel egyet értek, ismerkedj meg vele, de ne nyomulj, és figyelj a finom jelzéseire. Lehet hogy örül is ha van kivel tölteni az időt, nem csak magában szomorkodik. Barátságból lesz a legjobb szerelem. 37/nő
2011. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Megpróbálok olvasni a jelekből és finoman becserkészni a kedves szívét... Úgy szeretném, ha sikerülne! Egyszerre két lélek lehetne boldog! :) Drukkoljatok!
2011. márc. 18. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne az elvekkel foglakozz,hanem azzal a másik mit mond.Mond el neki mit érzel mit szeretnél és majd elmondja ő,hogy gondolja stb...:-)
2011. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított, eleve nem betegedhetett bele a saját döntésébe.
2011. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek. Rengetegen belebetegedtek a saját döntésükbe. Ez nem matematika, meg ok okozat. A szerelem, kapcsolat fura dolog, nem olyan egyszerű mint a 2szer2.
2011. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!