Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkaptam de már nem kell. miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaptam de már nem kell. miért?

Figyelt kérdés

összejöttem egy sráccal, nemvolt nehéz befűzni.. nagyon tetszett meg minden de full nemérzem már a "bizsergést" amit eddig amikor ugye próbáltam befűzni... lehet túl könnyen adta magát és ezért?:O vagy mivan most?? mert eddig "fúúúúú aza passii.. ma talizok vele*-*"

mostmeg "fú ma nincs kedvem talizni... meg hnap se.."

:\ nemtudom mi okozhatta ezt a hirtelen "váltást" de néha nemérzem azt hogy "igazi" pasi :D


2011. márc. 18. 01:55
 1/6 anonim válasza:
Nem is fogsz nagyon érezni semmit... ez csak "vadászösztön". Addig kell valaki még meg nem szerzed utána már lényegtelen. Majd akkor lesz gáz, ha olyat szeretnél akit téged nem. Akkor leszel igazán megbolondulva!:)
2011. márc. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam már így megbolodnulva nem is egyszer... a leghosszabb 3 év volt szóval tudom milyes shit :) de ez akkor se fair a részemről sztem..most szakítsak v mi?:O
2011. márc. 18. 02:20
 3/6 anonim válasza:
Szerintem igen... én is ezt tettem. Az volt a legrosszabb, hogy utána tök lelkiismeret furdalásom volt, de ami nem megy nem kell erőltetni. Mond el neki hogy látod ezt a dolgot és zárd le minél előbb. Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz a szakítás. Én ezt mondom!:)
2011. márc. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény fiú :/
2011. márc. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joco901019 ***** válasza:
Azért lehet ez a hirtelen váltás, mert te olyan típusú ember vagy aki szeret megküzdeni a dolgokért nem szeretsz semmit sem könnyen megkapni, mert akkor számodra elveszti az egész dolog az értelmét. Szerintem ilyen gondolkodású ember vagy és azért történhet ez. Biztos vagyok benne ha a fiút hosszú idő után sikerült volna befűznöd akkor odáig lennél érte és akkor tudnád értékelni.
2011. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pfff legalább mondd meg neki most, nehogy azlegyen hogy kerülöd meg hitegeted hogy szereted stb
2011. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!