Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a szülei miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szülei miatt nem akar velem kezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit még Szigeten ismertem meg nyáron, nagyon megtetszett azonnal, pont olyan idealista és őrült, mint én. Tök jó 2 napot töltöttünk el, csomót dumáltunk, meg nagyon vad volt az egész. Akkor még csak 16 volt, most már betöltötte a 17-et, én meg 26 vagyok. Soknak tűnhet a korkülönbség, de igazából én nem vagyok olyan agyi szinten, mint egy felnőtt. Nagyon odavolt értem, utána még msnen tartottuk a kapcsolatot, csak én közben kimentem 3 hónapra külföldre és ez így abbamaradt. Visszatértem és írtam neki üzit, aztán visszaírta, hogy csomót gondolt rám, nagyon különleges srác vagyok, találkozzunk. Találkoztunk, volt egy érdekes randink, eléggé szenvedélyesre sikeredett, majd utána úgy tűnt, hogy lelkitársra lelt bennem, de írt egy olyan smst, hogy a szülei nem engedik velem barátkozni, mert tudják, hogy szoktam néha ilyen-olyan szerrel élni. Tök kiakadtam, hogy elmondta az anyjának. Aztán ostromoltam még sokáig és folyton lerázott, hogy nem találkozhat velem, az anyja tudja, hogy a hozzám hasonlók milyenek és hogy úgysem tudná titkolni. De nem mindegy, hogy mit szólnak a szülei, ha tetszem neki? Eléggé kiakaszt ez az egész, nem akarok mással ismerkedni, Ő kell. Még a barátnőinek is mesélt rólam, hogy milyen "cuki" srác vagyok. Hogy strapáljam még magam?
2011. márc. 17. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind2en hülyék voltatok, te azért mert elmondtad ezt neki, őmeg amiért továbbadta.. ennyi kb..
2011. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem nem tehetsz mást, mint amit mondtál is, "ostromold" folyamatosan. Nem fogja meggondolni magát másképp.
2011. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem felnőtt, hogy mindegy legyen neki.
2011. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!