Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzám jössz?! Lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám jössz?! Lányok nektek mit jelentett ez a kérdés? Nem hezitáltatok? Hogyan történt a nagy Esemény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem volt lánykérés,de 100% hogy nem fogok hezitálni...:D
2011. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérte a kezem, egész éjjel arról áradozott, hogy milyen jó lesz és mennyire szeret, meglepett nagyon de örültem. Aztán másnap meggondolta magát. Együtt maradtunk de soha az életben nem fogok hozzámenni.
2011. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó ez azért durva lehetett....azt a rohadt élet!
2011. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én otthagytam volna...egy ilyennel nem szabad játszani,inkább meg se kérdezte volna...bunkó
2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez azt jelenti hajlandó lennék-e mindenestül az övé lenni és vele élni le az egész életemet.. A válaszom határozott igen egy percig sem hezitálnék, mert már több éve tudom, hogy nélküle képtelen lennék tovább élni....(sajnos még nem kért meg, de én már mindennap gondolok rá)
2011. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor vissza kell kérdezni: Attól függ... A szüleid otthon vannak?
2011. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen jött őrült ötlet volt. Régóta mondogatta már, hogy szeretné majd egyszer megkérni a kezem. Úgy voltam vele, hogy jó, MAJD egyszer. Egyik pillanatról a másikra az ékszerüzletben találtam magam, megtaláltuk azt gyűrűpárt, ami mind a kettőnknek tetszett. Aztán a törzshelyünkre mentünk, és ott feltette a nagy kérdést. Igent mondtam, de hirtelen nem tudtam örülni. Megrémültem, szédültem, forgott velem a világ. A kérdés azt jelentette, hogy végleg vége a függetlenségemnek, kicsit a szabadságomat is féltettem, mostmár biztosan az ÖVÉ vagyok, örökre Ő lesz a társam. Kb. 2 hónap alatt sikerült teljesen megnyugodnom. Mostmár nagyon örülök, hogy így történt. És teljes energiával vetem bele magam az esküvőszervezésbe. És most azt jelenti ez az egész, hogy van egy társam, testi-lelki másik felem, egymás erős bástyái vagyunk. 22/N
2011. márc. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!