Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év után legyünk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után legyünk csak barátok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem de azt mondja, hogy azért néha beszélgethetünk meg találkozhatunk. Én meg azt mondtam, hogy oké, de lehet hiba volt.

Ma is találkoztunk kicsit de csak a szívem fájdul meg, hogy nem csókolhatom meg.

Hétvégén is találkozunk.

Szerintetek van rá esély, hogy rájön,hogy szeret?

Most azt mondja, hogy már nem szeret és nem lát esélyt semmire már de én meg olyan hülye vagyok, hogy bizakodok. :(


2011. márc. 17. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret akkor nem szeret. Szerintem távolodj el tőle, legalább amíg túlleszel rajta. Ez az összejárkálás csak neki jó, neked semmiképp.
2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Ha szeretsz szenvedni csapassat ahogy eddig tetted. De ha nem vagy madár ember akkor jegeled az összeröffenést.
2011. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a legyünk barátok dolog nem fog működni főleg hogy ő már semmi esélyt nem lát.Sajnos ezt én tapasztalatból mondom mert én is sokáig reménykedtem hátha meggondolja magát a volt barátnőm de nem így lett.Most már ott tartunk hogy neki van már kapcsolata és már 3 hónapja nem beszélünk egy szót se.Szerintem te is hagyd békén még ha szereted is mert csak magadnak teszel rosszat és megalázod magad előtte(és mondom ez tapasztalat).Nehéz lesz de fel a fejjel:):
2011. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire elkeserítő, de szerintem ez már lezárt ügy. Ne erőltesd.
2011. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ezzel csak a szívedet fájdítod, csak úgy tudsz túllenni rajta, ha nem találkoztok és esélyt adsz más lányoknak. Azt megkérdezhetem, hogy a találkozókat ki szeretné kettőtök közül?( lényeges szempont)
2011. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Azt megkérdezhetem, hogy a találkozókat ki szeretné kettőtök közül?( lényeges szempont)"


Ő azt mondta, hogy szeretne velem néha beszélni meg találkozni mint barát. Én meg igent mondtam.

De szerintem max 1 hétig fogom így bírni. 1-2 ilyen találka és belehalok. Úgyhogy ha nem bírom akkor mondom majd neki, hogy hagyjuk.

2011. márc. 17. 18:08
 7/8 anonim válasza:

Köszönöm a választ. Amit mondott abból nekem úgy tűnik, hogy lelkiismeretfurdalása van és jóban akar maradni veled, de az tény, hogy így csak neked lesz rosszabb.

Egy próbát persze megér, de, ha érzed, hogy nem megy így neked, akkor határozottan tegyél pontot a végére. Nem várhatja el tőled, hogy mosolyogva üld végig a találkozót, miközben belül szenvedsz.

Hidd el jobb, ha már most az elején karakán vagy. Azért sok erőt kívánok ahhoz, hogy túllégy rajta.:)

2011. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velemenyem szerint nem jo az ex csajoddal talalkozni,az ex-ekkel mindig sok a baj...
2011. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!