Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet köztünk még valami később?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk még valami később?

Figyelt kérdés

Először is ne hordjatok le ezért!


20 éves vagyok és szerelmes vagyok egy 31 éves elvált férfiba. Van gyereke is 2 is. A feleséggel jó a kapcsolatuk és nekem is jó vele.


Legalábbis most. Megtudta, hogy együtt voltunk. Nem is az zavarta, hogy együtt voltunk, hanem, hogy nem mondtam el neki. Fél évig voltunk, együtt a férfival. De most neki van valakije. Csúnya vége lett a mi dolgainknak, most folyamat köpköd rám. Talán egyetlen hibám az, hogy beleszerettem és egyik éjjel gyerekes módon elmentem hozzá és bekopogtam az ablakán. Nem jött ki hiába írtam smst neki és hiába hívtam. Nem tudtam, hogy van valakije. Ha elmondja akkor én sem égetem le magam így. A volt feleséggel egész jóba lettünk. Szoktam vigyázni a gyerekekre ha dolgozik és ezt nem tudja a közös ex. Nem azért, mert nem akarjuk elmondani, de ha ennyire nem érdekli, hogy mi van velük akkor minek..

Az új barátnője 29éves és van egy gyereke. Nem értem, miért "cserélt" le rá.. miért nem én kellettem neki..és egyáltalán van még esélyem arra, hogy egyszer később lesz valami köztünk?!

Ő az az ember akit ha nem is örökre te egy jó pár évre eltudtam volna képzelni magam mellett. Még mindig szeretem pedig már lassan 2 hónapja nem vagyunk együtt.


Kapcsolatot most nem akarok, még alkalmit se. Egyszerűen nem tudom elképzelni magam most mással. Lehet, hogy jobban tenném, ha valakivel lekötném magam.

De várhatnék rá esetleg? Lehet az még hogy mi ha nem is most, de együtt leszünk még ??


Kicsit naiv vagyok és konok.. ezt sokan mondták már ezért legyetek szívesek nem bunkóan írni, mert itt egy óriási fájdalomról van szó.


2011. márc. 17. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:

"Lehet köztünk még valami?" Távolság mindenképpen.

Zűrös dolog ez így, jobban járnál olyasvalakivel, akinek úgymond kisebb a múltja.

2011. márc. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bov válasza:

Szia!

Ha veled őszinte lett volna, ha téged szeretne, és a családja miatt lenne köztetek határ vonal, akkor még talán reménykedhetnél.. hogy ugysem megy nekik már az és te várni fogod, ő pedig vissza tér hozzád, mert a feleségével nem tud eggyütt lenni, és csak a gyerekek miatt, nem akarna..

De itt nem eza helyzet... 3. személyt választott, nem kicsi az esélye h ő sem lesz neki elég jó... Gondolj bele, h mennyi időt töltött a felségével, 2 gyermeket neveltek együtt, és elhagyta érted, de téged alig pár hónap alatt lerázott, és még csak fel sem vállalt igazán.. Ne reménykedj.. Tényleg nem rosszból, de jobb ha mással kötöd le magad.. lehetsz szerelmes, de magad hiábavalóan ne kínozd! Sok sikert!

2011. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm. a családját nem miattam hagyta el. amikor én képbe kerültem már nem volt együtt a feleségével. ezt még tisztázni akartam volna.
2011. márc. 17. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!