Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex barátnője után belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Az ex barátnője után belém szerelmes?

Figyelt kérdés

egy évvel fiatalabb nálam. Kedves,nevet a vicceimen,jófej..Csak fb chat-en beszélünk egymással, régebben együtt kézilabdáztunk. Nemrég szakított a barátnőjével, és én átsegítettem ezen a nehéz időszakon.. a kérdéseim: -elképzelhető, hogy amiért átsegítettem azon az időszakon megkedvelt és belémzúgott?

- Ha ez így van, akkor lehet, hogy azért nem mer kezdeményezni, mert egy évvel fiatalabb nálam? (pedig bejön nekem..:\)

- Ciki lenne ha én kezdeményeznék? (az exe az én barátnőm is..)


2011. márc. 16. 21:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Bár nekem valami azt sugallja, hogy ez az exes srác ilene hozzád inkább, mégis csak ott van az hogy vele voltál a bajban, + a másik már visszautasított téged..
2011. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
lehet..:\ amúgy hogyértve visszautasított? :O xd
2011. márc. 16. 21:58
 13/29 anonim ***** válasza:
Azt mndtad nem lett belőle semmi, pedig ha tudtára adtad mit gondolsz, és azok ellenére sem lépett akkor vagy végletekig beszari, vagy ténylg nem szeretne tőled semmit.
2011. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem.:D Hanem h nem volt tali, és nem mondtam el neki.. de mostanában többet beszélünk egymással, többet vagyunk együtt, meg a haverjai is kedvesebbek velem..:)
2011. márc. 16. 22:01
 15/29 anonim ***** válasza:
Az lene legtisztább ha tudnál dönteni, és megmondanád mindkettőnek.
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Hátde.. a Fiatalabb nemis tudja, a régebbi meg úgy tudja, hogy régen tetszett nekem.. a fiatalabbhoz most csak nem mehetek oda, hogy szia, bejössz nekem..:D a régebbihez meg úgy h szia, még mindig szeretlek..:D érdekes lenne..:)
2011. márc. 16. 22:07
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom min parázol ennyire, szerintem aranyos ha egy csaj fölmeri vállalni az érzéseit, főleg NEKI kínos ha a szájába kell rágnod..:D


Fiatalabb? naés? Volt 3 évvel idősebb barátnőm, mondjuk énkezdeményeztem és látod ...:D

2011. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom..:D De akkor is ismerd be, hogy eléggé érdekes lenne..:D

Jó de az más..:D És nembaj hogy nem..:D xD

2011. márc. 16. 22:11
 19/29 anonim ***** válasza:
Akkor meg inkább az idősebb.. De nehogymár én döntsek basszus :D
2011. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát nekem odajönne egy évvel idősebb csaj h ígymegúgy szerelmes belém és még jól is néz ki helyben lekapnám(csók) :DD
2011. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!