Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetetek ez biztos jele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek ez biztos jele a szerelemnek?

Figyelt kérdés

sok helyen hallottam/olvastam h ha vki azt mondta h 1+ eve van egyutt a parjaval akkor azt mondtak h akkor tuti szeret es nem csak a szex miatt van veled...

ha valaki 1evnel tovabb van valakivel az feltetlenul es csak kizarolag szerelem lehet?

nekem 1,5 eve van baratom es azt erzem hiaba a sok ideo semmi sem olyan mint reg, azaz nem szeret. Az elso honapok voltak a legjobbak aztan fokozatosan kezdett szurkulni, megis barkinek elmondom ezt es elmondom h miota vagyunk egyutt az a valasz h aaa biztos szeret... miert van ez?


2011. márc. 16. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy ha valaki 1+ éve van valakivel, az tuti, hogy szerelmes. A szerelem átalakulhat szerelemmé és megszokássá. És általában át is alakul egy idő után.
2011. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen! ez az! vegre valaki aki megerti a nezeteimet!

errol van szo, sztem azert vagyunk meg egyutt mert megszoktuk egymast (gyerek korunk ota baratok voltunk, osszejottunk jarunk egy ideje es megromlott a kapcsoltaunk mar nem poenkodunk mindenen metrt v en v o megsertodunk) es azert felunk szakitani mert tudjuk h utanna nem is ebszelnunk egymassal en ezt mar mondtam neki h nem szeret csak megszokas de o allitja h o nagyon szeret...pedig konkret jelei vannak h mar nem szeret...

2011. márc. 16. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló gondolom arra gondolt, hogy a szerelem alakul át szeretetté. Ez igaz is, de ettől még nem kell megszürkülnie egy kapcsolatnak. Amikor valaki szeret Téged, akkor már nem az a fontos, hogy az együtt töltött időben mennyit csókolóztok, mennyit lógtok egymáson, mint egy kapcsolat elején. Addigra már összeszoktok, összecsiszolódtok, és a mindennapi életben kell megállnotok a helyeteket együtt. Ettől függetlenül kellenek közös programok, kis kikapcsolódás, hogy kilépjetek a szürke hétköznapokból.

Azt meg érdemes végiggondolni, hogy mit értesz az alatt, hogy nem olyan az együtt töltött idő, mint amilyen régen volt.

A kérdésre válaszolva, szerintem ha valaki egy évnél tovább van Veled, akkor az nem szerelem, hanem szeretet. Hosszú távon hasznosabb, mint a szerelem :)

2011. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez igen hasznos valasz volt(:

koszonom!

egyebkent arra ertem h mar nem olyan mint reg (nem a csiokolozas meg az ilyenek miatt eddig sem logtunk egymas szajaban azzal semmi baj es a szexxel sem) h sokszor ulunk egymas mellett mikor kettesben vagyunk es en nagyban mondok neki valamit v megerem h simogassa a hatam es o nem is hallja de nem szandekosan csak tenyleg nem hallja, mindig vissza kerdez, de ami erdekes mikor tarsasagban vagyunk buli, vagy ha emegyunk tequilazni akkor a tenyeren hordozz s mki elott mondja h milyen jo velem....mikor kettesben vagyunk alig figyel ram...ez furcs anem?

2011. márc. 16. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem volt 3 komoly kapcsolatom ami több mint 2 évig tartott,mind a 3.és a szerelem mindhárom kapcsolatban elmúlt max 1 év után.de átalakult szeretetté.a szerelem nem tart örökké csak a szappanoperákban.aki mást mojnd az hazudik még saját magának is.max akkor létezhet örök szerelem,legalábbis számomra ha az illető elérhetetlen számomra.jelenleg ilyen helyzetben vagyok,több éve vagyok szerelmes egy pasiba,nem azt mondom teljesen elérhetetlen,de nem vagyunk egy pár,és nem tudom h leszünk e egyáltalán.na nála nem múlt el az iránta érzett szerelmem több év után sem.és úgy érzem nem is fog.
2011. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ebben en is egyet ertek egy platoi szerelem sokkal nehezebben mulik el v talan el sem mulik mint egy "beteljesedett" es talan amiatt nem hogy nem ismerheted meg, nem ismered a hiabait csak azt latod benne nagyon sokaig ami miatt bele szerettel...furcsa dolog ez is, bar meg sosem voltam szerelmes olyanba aki nem erdeklodott irantam
2011. márc. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!