Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
4 hónapja van egy barátnőm,akit már igazából 2 éve szeretek,ő az első szerelmem.A kapcsolat előtt jártunk már,de általában mindig becsapott.Egyszer meg is csalt.De ebben a 4 hónapban jó volt minden.De közben belépett az életembe egy másik lány,akit nagyon megszerettem.Szombaton taliztam vele,de persze előtte nagyon sokat beszéltem vele telefonon,és facebookon.Megcsaltam a barátnőmet,de nem bántam meg.(Csók volt)Elgyengültem a barátnőmmel 2 hete egyfolytában veszekszünk,és szakítással fenyegtőzünk egymásnak.Tegnap facebookra is kitettem,hogy egyedülálló,de 10 perc múlva felhívott,hogy adjak neki még egy esélyt,mert szeret.Adtam neki.Szeretem,de szerintem nem szerelemből,bár lehet abból is,de én inkább csak kötödöm hozzá.Vele vesztettem el a szüzességem és hát 2 éve szeretem,de ő mindent túlreagál és nem bízik bennem és ő sem bennem,mert ugyebár csalt már meg.A másik lány szerelmes belém,én is szeretem valamilyen szinten,de a bnőmhőz való kötödés és szeretet nem tudom..Biznytalan vagyok.A másik lánnyal nagyon jól kijövök a semmiről el tudok vele beszélgetni órákat és sosem csalna meg és nagyon szeretne,mert ő ilyen.A barátnőmmel meg egy délután eltöltése arról szól,hogy dugunk és filmezünk utána meg összveszünk.Pszihopata lettem és drogfüggő.Rettegtem mindig,hogy mikor dob ki a barátnőm..igaz mostmár nem bánnám..3 hete még öltem volna érte,de most..nemtudom. Szerintetek hagyjam a pi**ába és jöjjek össze a másik lánnyal vagy megéri e folytatni vele? 16/F Léci ne hurrogjatok le,hogy megcsaltam meg,hogy bonyolult a mese!
2011. márc. 16. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Régit vágd ki a fenébe szerintem, az újat fojtatsd, ha mársért nem már csak azért is, mert leírtak alapján normális csaj.. A másikkal maradj jó viszonyban szerintem..


Lehet csak feldúltásgból mondom, de komolyan ha az új csajjal nem lesz jó ott a másik, azt húzhatod amíg nem lesz jobb.. Ők ugyan így vannak ezzel hidd el.. És szerintem csak azért nem akar "elveszíteni" mert nem lenne kire lecseréljen és a semminél még mindig jobb vagy...

2011. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehetetlen vagyok..
2011. márc. 16. 19:23
 3/3 viki.e ***** válasza:
HÉJ!!!! Úgy beszéltek a lányokról mint valami tárgyakról! Nekünk is vannak érzéseink és nem lehet csak úgy csereberélni.... :@ Mindenesetre ebböl a történetből én arra következtetnék hogy a régi barátnődhöz már csak mély rokonszenv, és baráti alap fűz.... A másik lány pedig egy új szerelmet igér... innentől a te döntésed...
2011. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!