Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátok?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm megismerkedett egy sráccal pár hónapja, azóta összejárnak elég sokszor, van hogy a srác hozza kocsival suliba meg jön érte kocsival, csomót telóznak napközben, órán smsezget vele. Kérdeztem tőle, hogy mi van köztük, de azt mondja semmi, csak barátok, de sztem nem, mert láttam nem is 1x, hogy puszit ad neki + ölelgeti.
2011. márc. 16. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem ez teged miert erdekel...:) Lehet meg nem akar rola beszelni, de mi nem tudhatjuk mi van koztuk. amugy is csak rajuk tartozik.
2011. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy összejárnak "abból" a célból, de más nincs köztük.
2011. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
puszit még a tanáromnak is adok sőt elég sok lánynak .. sőt meg is ölelem őket ....
2011. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17:36 - Ez teljesen ki van zárva, nem menne bele ilyenbe a bnőm!
2011. márc. 16. 17:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 17:29-nek ment az 1. komim
2011. márc. 16. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet csak szexelnek :D
2011. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
-.-
2011. márc. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!