Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova vigyek egy lányt, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek egy lányt, hogyan töltsem el vele az időt?

Figyelt kérdés
Kocsikázni, beülni valahova, ilyesmikre gondoltam, tudnátok még jó kis programokat mondani? Természetesen felpontozok.
2011. márc. 16. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kultúrált bár, vagy étterem, de szerintem megteheti egy park is, egy kiadós beszélgetéssel + ha émiáztok úgyis eltűnik a külvilág + tökmindegy hol vagytok :)
2011. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kranpusz ***** válasza:

Tudnom kéne hogy merre laksz. De legyen mondjuk a főváros.

Elmész érte egy szál virággal! Ha éhes olyan helyre vidd ahol nem üvölt a zene és NEM gyors étterem, mondjuk a Nagymami palacsintázója, vagy ha fullosabb kell akkor bármelyik Rádai utcai étterem jó. Itt vagytok kb 3-4 órát utánna felviszed a Gellért szoborhoz és megmutatod neki a kivilágított Budapestet utánna amit akarsz vagy akartok :)

Sok sikert

2011. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vidd szerintem cukrászdába az mindig bejönn a csajoknak
2011. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első "randi"-nak én biztosan nem szeretnék étterembe menni.

Inkább egy kis kulturált bár,ahol csak megisztok valamit, vagy most,h jön a jó idő egy kis fagyizás, séta a közeli parkban.

A lényeg,h olyan legyen mintha spontán jönne, ne érezze a lány a "forgatókönyvet", mert nem az a lényeg,h hol vagytok, az meg pláne nem fontos egy randin sztem,h egyetek,én olyankor abszolút nem vagyok éhes.

Kocsikázást csak a sokadik (3.4.5....)randira inkább, az elsőnek kicsit fellengzős.

2011. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én beülnék valahova és ha jó az idő akkor sétálgatás a városban. nem első randin pedig mozi és szintén séta. de alapvetően attól is függ, hogy mik a lehetőségek és természetesen, hogy milyen a lány érdeklődése, mentalitása.
2011. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!