Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én nem találok olyat akinek én vagyok az igazi?

Figyelt kérdés

Mindenki akibe bele szerettem dicsért így meg úgy, aztán átvert vagy megcsalt.Szakítás után megint megataláltak és újra akarták kezdeni,de senkinek nem kellettem teljes egészemben, csak egy részemet akarták.Volt akinek jó voltam az ágyban, volt aki a külsőm miatt, volt aki azért mert kedves vagyok,meg alkalmazkodó,de senki nem tervezett velem örökre, vagy ha igen akkor se volt garantált h. a testiség miatt meg ne csaljon.Pedig volt fiatalabb, idősebb barátom is.Persze biztos vannak normális pasik,de nem biztos h. én bele tudok szeretni.Akikbe beleszerettem mindegyikben volt valami ami megfogott vagy amire vágytam,de mégis volt 1-2 olyan dolog ami miatt nem éreztem "biztonságban" magam.Jó velem, de nem tervezett családot velem, volt olyan aki velem maradt volna,mert én kiszolgálom(kényelmes votl velem) és nem csalom meg, de szerelmet nem igért,van aki akar velem családot,de fontos neki a külsőség és nem azért nem csalna meg mert nem akar, hanem mert nem lehet...

26/l


2011. márc. 16. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

"Mert még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az ”Igazi” sem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne „igazi”. De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált."


Popper Péter - 7 undok megjegyzés a szerelem kínjairól (részlet)

2011. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán mert távolról sem vagy tökéletes. Tudod, az ember önmagáról alkotott elképzelése nem esik egybe azzal, amit mások látnak és érzékelnek. Használnak, majd megunnak, így megy ez.
2011. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze nekem nem kell tökéletes, hisz én sem vagyok az.De ha találok olyat akibe bele szeretek és megkapok egy olyan dolgot amire vágyok, akkor ott van egy olyan ami viszont meggátol abba h. merjek hosszu távra tervezni.Bár lehet sokat várok el.Én csak törődésre vágyom és biztonságra, h. akit szeretek az ne csak szeressen,de ne is akarjon megcsalni(ha pl. megöregszem, vagy meghízom, szóval tetsiség miatt).Az h. vannak bizonyos dolgok amikhez alkalmazkodni kell,azzal nincs gondom, ha érzem h. értékelnek és fontos vagyok a másiknak és persze én is szeretem és akarok vele tervezni...
2011. márc. 16. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt szerencséd. Ne add fel. Csak eljön az IGAZI.
2011. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit várok el egy lánytól:

- életkor

- magasság

- csinosság

- szépség

- mosoly

- intelligencia

- hasonló értékrend

- ne dohányozzon

Ez hirtelen 8 dolog. A külsőségekből párat el lehet hanyagolni, ha minden más nagyon rendben van, de valamilyen szinten meg kell felelni az elvárásaimnak. Jó esetben 100 lányból 7 felel meg ennek. De még nem biztos, hogy ebből a 4-ből bármelyikük a nagy Ő lenne.

A nekem tetsző lányoknál a korommal, magasságommal és testalkatommal nincs probléma. Viszont a többi elvárásnak nem biztos, hogy megfelelek.

Vagy nagy szerencse vagy sok ismerkedés szükséges, hogy rátaláljunk az igazira.

2011. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van ilyen... aki korán megtalálja az igazit az nagyon szerencsés. persze az, hogy milyen az igazi, létezik-e egyáltalán az nagyon relatív dolog. szerintem teljes mértékben tökéletes ember nincs, de van olyan akit el tudunk fogadni és szeretni tudunk a meglévő hibáival együtt.

én csak remélem, hogy azért létezik, reméld te is.

23f

2011. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ywerd ***** válasza:
Popper Péternek igaza volt az isten nyugosztalja.Nincs igazi,ahogy fehér ló meg herceg sincs.Ha mindenkiben csak az igazit akarod kereseni a végén hoppon maradsz.Ne indulj neki túlzott elvárásokkal,a lényeg hogy fogjon benne meg valami,de tisztázzátok le az elején hogy kinek mi fér bele,ja és ne szorítsd háttérbe a saját érzéseid,gondolataid háttérbe az miatt hogy megfelelj a másiknak.Ha nincs elfojtás,felszabadult,önbizalommal telt lehetsz ez meg minden normális férfinak tetszik és ő is jobban meg tudja élni melletted a férfi minőségét.
2011. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!