Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig találkozunk, normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig találkozunk, normális ez?

Figyelt kérdés
Heti egyszer találkozunk (távolság miatt) de telefonon is alig beszélünk. Amikor találkozunk azt mondja szeret és hiányoztam neki, de azt mondja nem akar "egymás nyakán lógunk" kapcsolatot. Én viszont szeretnék többet. Szerintetek nem szeret igazán? Megéri egyáltalán szenvedni olyanért aki alig keres?
2011. márc. 16. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de heti 1-2 nap nekem is bőven elég lenne, telefon meg tök fölösleges.
2011. márc. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre, hogyha valaki szerelmes, akkor minden nap látni akarja a barátját/barátnőjét. Ha elég heti 1-2 találkozó, az max szeretet, de köze nincs a szerelemhez. (kivétel a távolság, de ha ebben az esetben is megoldható a napi kommunikáció, ugyanott vagyunk)

Mikor nem elég az, amit kapsz, mikor nem azonosak az igények lépni kell még idejében, hogy ne a megszokás miatt ragadj benne a kapcsolatban.

2011. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Heti 1 nap,az bőven elég. Nem kell minden nap a másik nyakán lógni,még akkor se ha szereted. Sajnos tapasztalatból mondom,mert a volt barátom meg énis vonattal járunk suliba,és minden nap ugye láttuk egymást,és sok volt. =/
2011. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még a havi 1-nek is örülnék:),de persze ezt szoktam meg,te meg biztos a minden napi talikat...szerintem ne légy elégedetlen...
2011. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is úgy van, hogy ha valaki szerelmes, akkor minden nap látni szeretné a párját. Aki azt állítja, hogy bőven elég az 1-2 nap, az hogyan tervezi majd a életét? Nem költözik össze senkivel, nem tervez családot, mert előbb-utóbb megunja őket? Vagy hogy is van ez?
2011. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!