Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még szerelmes?

Figyelt kérdés
A párommal 2,5 hónapja vagyunk együtt, azt mondta hogy nincs még meg a bizsergés, de nagyon szeret és belsőre teljesen olyan vagyok mint amit szeretne...Jöhet még szerelem?
2011. márc. 16. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerelem, sőt egyáltalán még bizsergés sincs (a 2 nagyon nem ugyan az ám) akkor miért jöttetek össze? Jöhetni jöhet, csak ez így értelmetlen...
2011. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem alatt a bizsergős részt érted, akkor nem. Az nem alakul ki. Az megvan.
2011. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok Ő még nem... Vonzódás természetesen van, nagyon egyformák vagyunk, szeretünk egymással lenni és nagyon nagyon erős szeretet alakult ki benne eddig..
2011. márc. 16. 00:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem voltam szerelmes a páromba...csak elvoltam vele.. egy teljes évig....de utánna úgy megszerettem hogy csak na :)

Habár nem a bizsergős féle vagyok...szerintem az nem igazi érzelem. (de ez nem ide tartozik)

= éve vagyunk együtt, és nem változtatnák meg semmit....imádom...

Szóval szerintem még változhat minden. (26/L)

2011. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az igaz szeretet sokkal többet ér, mint egy szerelem.
2011. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem befolyásolható dolog. Lehet, hogy egyszer egy szép napon úgy fog felkelni, hogy fülig beléd van zúgva és roppant mód hiányzol neki... Aztán lehet az is, hogy soha sem fog eljönni ez az érzés.. Viszont szerintem nagyon szeretni is épp elég jó dolog, mint szerelmesnek lenni. Az csak az egódnak egy plusz. A kapcsolat attól nem lesz jobb...
2011. márc. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!