Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyálasan csókol?

Figyelt kérdés
A barátom rettentő nyálasan csókol. Borzasztó. Mármint annyira hogy az egész élvezhetetlen.. és nemtudom mit tegyek. Mit tegyek? :/
2011. márc. 15. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
szólj neki, vagy tűrd, és nyeld le. Sztem nem halsz bele...
2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húzd már ki legalább a fél nyáltermelő készletedből a 220at! Mindjárt megfulladok.
2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Candycukor ***** válasza:
Szólj neki kedvesen hogy bocsi édes de naon nyálasan smárolsz ha megtennéd hogy nem úgy smárolsz azt megköszöném...de ezt most ne érezd cinknek...van ilyen...ink most szolok mint később legyen baj belőle... szoval kb ilyt mondasz neki csak nem sértődik meg...
2011. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az én volt barátom is nagyon nyálasan smárolt.. áhh..

Nem volt valami kellemes. Hamar szakítottam vele, de persze nem a csókja miatt, de viszont a mai napig undorodom a csóktól.. Változtass a dolgon, és ne akarj úgy járni mint én :S Én azt tanácsolom, hogy mikor már ott tartotok, hogy megint kezdeni, állítsd le, és mondd neki, hogy NE :, most én "vezetek" :D És játssz vele :D Ne engedj neki mindent :) Én így csináltam volna, de neki én voltam az első :).. majd ráérez, mellesleg 2 hónap alatt smároltunk vagy 3x xD :D

2011. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22:00

Te aztán nagy köcsög lehetsz...

2011. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Köszíííí édes vagy ;D
2011. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16:45

puszillak de csak nyálasan

2011. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!