Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudom, h. mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom, h. mit tegyek!? = (

Figyelt kérdés
Kezdem az elejéről..18éves lány vagyok. Volt 1 barátom, 2évig jártunk. De szakítottunk 1 hónapja! Nagyon nagyon szeretem őt! 2 héten keresztül szinte mindennap sírtam. Aztán mondták a barátnőim,h.menjünk el bulizni. Belementem, elmentünk ő sajnos ő is ott volt, és láttam,h. egy lánnyal csókolózik. Nagyon rossz volt látni, de arra gondoltam,h. ne lássa mennyire bánkódok utána én is smároltam 1 fiúval. De mondtam a fiúnak,h. nem akarok komoly kapcsolatot! Erre másnap felvett facebookra beszélgettünk és kérdezte,h. nem szeretnék-e vele találkozni. Mondtam,h. oké találkozzunk, de mint csak barátok. Eljött (20km-el arrébb lakik.), kimentünk a parkba, sokat beszélgettünk. Így folytatódott 1 hétig,h. szinte mindennap eljött. Kérdezte,h. járnék-e vele. Mondtam,h. oké legyen. Bemutattam anyáéknak, szimpatikus volt nekik. Az előző barátomat egyáltalán nem szerették,mert ő csak szakmunkás suliba járt én gimibe és megyek tovább tanulni, a szülei elváltak és szegények. Akivel a discoba megismerkedtem fiú pedig gimibe járt, gazdagok, saját kocsija van,és normálisak, rendesek a szülei. DE! Szakítottunk vele is,mert elmentünk együtt discoba és táncoltam más fiúkkal is, meg nem nagyon voltam vele és félt,h. később is ez lenne. Nem is bánkódtam utána. Csak anya mindennap megkérdezi,h. nem békülök-e ki vele, meg hasonlóak. De én nem vele szeretnék lenni, hanem a volt barátommal, mert ő felkeresett engem 1hete,hogy hallotta,h. szakítottunk a discoban megismert fiúval és még mindig nagyon szeret és ki szeretne velem békülni. De nem merem anyáéknak elmondani,mert nem szerették őt és nem tudom,h. mit csináljak. Mert őt szeretem, teljes szívemből! De anyáék miatt nem merek vele kibékülni,mert soha nem szerették és tudom,h. csak a veszekedés lenne belőle! Annyira magam alatt vagyok. Nem tudom,h. mit csináljak. És ő mondta,h. vár rám meg nagyon szeret és átgondolt ezalatt a több mint 1 hónap alatt mindent és én kellek neki. 1hete mindennap sírok...Mit tegyek? :'( Vesszek össze anyáékkal a szerelmem miatt? Mert azért szakítottunk,mert sokat veszekedtünk és félek,h. megint ez lenne és ha most anyáékkal összeveszek és kibékülök vele. Lehet csak 1hónapig vagy kevesebb ideig bírnánk ki. De mondta,h. ő megváltozik miattam. Mit csináljak? :(
2011. márc. 14. 22:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs,h. ilyen zavaros. Nem tudtam vmi jól megfogalmazni. =/
2011. márc. 14. 22:28
 2/10 anonim ***** válasza:
én bocsi de nemolvastam végig, szerintem egyél egy ropit.. én nemtom :)
2011. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem a szüleidnek kell szeretni, hanem neked... és ezt nekik is meg kell érteni.
2011. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg anyudékat, hogy akkor ők nem is voltak szerelmesek egymásba csak vagyon alapján adták áldását az ő szüleik a kapcsolatukra?

sajnállak!!!!

2011. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Probáljátok meg azt, hogy mind a 4-en összeültök és megbeszélitek, hogy konkrétan a szüleidnek mi a baja a barátoddal, lehet segítene, hogy konkrétan mi is a bajuk a barátoddal, ha meg amiatt nem kedvelik csak amit leírtál (bocsi a kifejezésért) akkor a szüleid nagyon primitív emberek lehetnek, hogy vkit emiatt nem bírnak.
2011. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg h a szüleid mit gondolnak hanem h te mit gondolsz. én lehet h meg se mondanám nekik h újra kibékültünk, csak ha már biztos h tényleg együtt maradunk
2011. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem bekulj ki a baratoddal , ha tenleg szereted es o is szeret akkor anyukadeknak szerintem nem kellene bele szolniuk egy 18eves lany kapcsolataba . Tudom hogy vedenek , feltenek , azt szeretnek hogy a jovod jobb legyen meg minden , de azert megiscsak halgass a szivedre es szeressed :) amugy is meg 1-2 ev es messz el othonrol , gondolom en :)

Szoval az en tippem hogy bekulj ki vele es eljetek boldogan :D

Majd irj hogy hogyan dontottel :) 18f

2011. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Futurare ***** válasza:

trash family...


Nekem is volt ilyen, mikor a család ellenem volt. Azóta imádják a volt páromat, és azt mondják béküljek ki vele. 3hete szakítottunk.. és nem fogok a szülők hatására cselekedni, pedig a lány folyton pumpálja belém a szeretetét......

2011. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) Egyébként nem primitívek anyáék.:) Hanem ún. "sznobok"..Sajnos.:( Mert azért járhattam a volt barátommal 2évig,mert még fiatal vagyok és úgy gondolták,h. úgysem lesz belőle házasság. De most már azt szeretnék,hogy olyannal járjak aki a férjem lesz..:/ Mindenesetre holnap találkozok a volt barátommal, elmegyünk kajálni meg moziba.:) Anyáékkal meg beszélek holnap mikor hazajövök. Csak nem tudom,h.h. kezdjek bele.:/ :(
2011. márc. 15. 09:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem békülhetek ki vele.:/ Mert anya ma is mondta,h. mennyire örül,h. nem járok vele. Meg mondtam nővéremnek,h. kérdezze meg anyát,h. mit szólna hozzá, ha kibékülnénk és anya azt mondta,h. akkor mehetek el itthonról!! :'(
2011. márc. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!