Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom elég hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom elég hülye kérdés, de szerintettetek? Majd lent

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik,és az lenne az ötlet hogy amikor nálluk vagyunk akkor le smárolom :) de az a baj hogy idősebb és nem tudom hogy fogadná szerintettek tudom nem ismeritek de ti hogy fogadnátok.Pofon vágnátok vagy tovább smaci?
2011. márc. 14. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jó taktika ha lesmárolsz szó nélkül valakit, ezt minél előbb meg kéne tanulnod. Szerintem beszélj vele, sokkal többre fogja tartani
2011. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen vagy te meg hogy nekem bejössz-e. Mindkét felvázolt lehetőség megeshet.
2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baromság.Pofon vágnálak.
2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem megérni mind a kettő mert ha pofon vág akkor is volt egy csók hát ha nem akkor főnyeremény :)
2011. márc. 14. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha engem lekapna így valaki akkor csak néznék hogy mivan:D Sztem mond meg neki hogy nagyon tetszik neked és szeretnél egy kicsit többet, vidd el randizni meg minden és ott jöhet már az a várva várt csók:D
2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ettem szerint.
2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!