Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúltunk 3 hónaposak. Mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltunk 3 hónaposak. Mehet a szex már?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon mertem ezen témába nyitni felé, mert nehogy azt higgye, én is csak "azt" akarom.

Most már bepróbálkozhatnék? vagy neki kéne először ezt a témát felhozni?

Az a sanda gyanúm, hogy mindketten szüzek vagyunk.

(bár egyértelmű választ még nem kaptam)

Lehet lassan haladunk, de biztosnak érzem a dolgot, bár haverok már siettetnek...(ők kb 1 hónap után szexelnek, vagy mér azon este, mikor összejönnek)

18/F

17/L


2011. márc. 14. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az jó ha azt sejted hogy még szűz vagy xD
2011. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha szereted, szépen, lassan csábítsd el. kedvesen, gyengéden.

nem egy nap alatt.

fokozatosan.

ha nem szereted, akkor inkább ne.

2011. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha most azt írom, igen feküdj le vele már ma, vagy azt hogy várj fél évet változik valami is? :) Ha igen az nem jó jel.. Ez nem a válaszokon múlik, kettőtöknek kell erről, ha először finoman is de beszélni, és nem feltétlen kell rögtön szexelni, lehet előtte játszadozni is kicsit. Ilyen fiatalon meg főleg ráértek. Szerintem.


20/f

2011. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem ne az hajtson, hogy a haverjaid mit gondolnak. Ha úgy érzitek, hogy eljött az ideje úgyis megfog történni. De azért azt jó lenne megtudni, hogy szűz-e és esetleg azért nem meri-e bevallani. Én is az voltam mikor 2 hónap után megtörtént és jobb volt, hogy tudta hogy még nem voltam fiúval.

18/L

2011. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Addig szerintem nem kellene, hogy maga az aktus megtörténjen, amíg olyan szinten nincs nyílt kommunikáció köztetek ilyen téren, hogy azt sem tudjátok világosan, szűz-e még a másik.


Ne az eltellt hónapokhoz mérd, minek szabad megtörténni. Ez rajtatok múlik. Nyilván csak akkor "mehet" a szex, ha már mindketten szeretnétek, és készek vagytok rá, bármikor van is az.


Szerintem azért ha minden jól megy, fokozatosan eljuttok odáig, és érzed is, hogy mennyire vagytok rá felkészülve.


Kérdezd meg, ő mit gondol róla. Nem erőltetve és erőszakosan, hanem érdeklődve.

2011. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

első: kapd be jó?! :D

Többiek:

persze, csak mint mondom nem akarom hogy azt gondolja, hogy türelmetlen vagyok meg iylenek, értitek...

De mindenképp nekem kéne megtenni az első lépést ebben a kényes témában?

2011. márc. 14. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Látod, a szóhasználatod is árulkodik róla, hogy még korai lesz ez nektek. Ha majd odáig juttok egymással - szerintem - mind bizalomban, mind intimitásban, ez a téma már egyáltalán nem lesz kényes.


Egyébként ha a lány még szűz, 3 hónap nagyon rövid idő - szerintem - 17 évesen. Az sem lenne csoda, ha még fél év múlva sem akarná.


És igen, valószínű az első lépést neked kell megtenni.


Ne félj. Hogy azt hiszi-e, sürgeted, nem azon múlik, hogy kérdezed-e, hanem azon, hogy hogyan.

2011. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást, akk simán próbálkozz. megsértődni/szakítani/hisztizni nem fog emiatt mert mindenkinek van igénye a szexre. ha mégis hisztis, hagyd ott :D
2011. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek erről.Ennyi.Nem kell haverokra hallgatni.
2011. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!