Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy több? HELP!

Figyelt kérdés
2szer jártunk együtt.minden nap beszélünk msn-en, sűrűn találkozunk, ha olyan alkalom van akkor veszünk egymásnak ajándékot.Mióta külön vagyunk kétszer lefeküdtünk egymással.Ő állitja,h ez csak barátság, de mikor szóba hoznak a barátai akkor egyből megváltozik,zavarba jön.ha együtt vagyunk érdekesen néz rám.3hete együtt volt egy nagyobb baráti társaságunk, ott mindenkinek feltűnt,hogy fura velem, egész este a seggembe volt, ölelgetett...Mondtam neki,h felejtsük el egymást,meg,h el fogom érni,h megutáljon és elfelejtsen,de nem akarja.Én még többet érzek iránta mint barátság.Szerintetek?Nála barátság avgy több?
2011. márc. 14. 17:32
 1/4 gabriell88 ***** válasza:

egyet jegyezz meg aranyom! Barátságban nincs szex!!!!!mert az már nem barátság.hogy mit akar, kérdezd meg tőle, ha azt mondja nem tudja hagyd a francba, mert csak egy érzelmi csapdába kerülnél bele, az meg senkinek nem jó, de főleg neked nem!

Egyszerű és nagyszerű.kommuikálj vele!

2011. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő mindig azt mondja,miután szexeltünk ,h hát én provokáltam...de hiába provokálom ha ő nem akar semmi akkor nem lesz semmi.Nem?
2011. márc. 14. 17:50
 3/4 gabriell88 ***** válasza:

JAH! Így már más... sztem csak szexxelni akar veled, ha szeretne és össze akarna veled jönni, nem így viselkedne, legalábbis nem ezt mondaná...

bár mennyire is fáj ez most neked, jobb lesz ha ezt lezárod, mert így csak magadnak ártasz, ő meg elkönyvel egy jó szexnek vagy röhög egyet..Gondolkozz

2011. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ne hagyd, hogy kihasználjon!Beszélj vele mindenképpen.
2011. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!