Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit tennétek a helyemben? Elég gyenge vagyok sajnos:S

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


z említett "barátom" most kapálózik hogy 2hét és megy el innen az ország másik végébe dolgozni és használjuk ki az időt,ne legyek ilyen hogy nem megyek ki hozzá.a szülinapja is most lesz nemsokára mielőtt elmenne,és fogalmam sincs mit csináljak.Nagyon gyűlölöm a dolgok miatt,és úgy érzem nem ismerem hogy ki ő és nem is voltunk együtt igazán soha,de tudom hogy ha elmenne,tényleg lelkiismeretfurdalásom lenne amiért így ment el hogy nem köszöntünk el.


2011. márc. 14. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tudomást sem vennék a létezéséről.
2011. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi,elírtam : Ti mit tennétek a helyemben?
2011. márc. 14. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Háhá, ne viccelj már! Komolyan lelkiismeretfurdalásod lenne a patkány miatt?! Mond meg neki, hogy reméled lerohad a nyelve a barátnőd gombás pinája után!
2011. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
háháháá.ez jó volt:DxD
2011. márc. 14. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy második esély. Se egyszer, se háromszor, se tizennyolcszor. Tessék ezt megtanulni! A második eséllyel csak magadnak adsz második esélyt egy újabb pofáraesésre. Nehogy engedj neki. Annyit se érdemel, hogy visszaköszönj neki, nem még találkozni is vele. Állj a sarkadra, legyen egy kis tartásod.
2011. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!