Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor megismerkedtem tök jól elvoltunk stb. Ő is és én is egy komoly csalódáson vagyunk túl. Annyira nem erőltettem a dolgot néha chateltünk meg véletlenül összefutottunk és jókat beszéltünk. A héten jelezte hogy jönne velem bulizni abba a városba ahol tanulok mert nagyon szereti. Mivel egy helyen lakunk tegnap szintén összefutottunk azt kiteregette a magánéletét meg hogy milyen mély ponton volt stb. Amit nem értettem azt hogy néha elkezdett kekeckedni velem meg beszólogatott persze azért nem hagytam magam de nem durva dolgokra kell gondolni csak úgy poén szintjén. Lehet hogy csak én vagyok ilyen de azért néha magamra vettem mert én már elképzeltem milyen lehet vele egy kapcsolat, amire saját bevallása szerint is vágyik. Igazából nemtom hogyan tovább nem merek neki beszélni az érzéseimről mert félek koppanok. Rákérdezzek hogy megbántottam-e valamivel azért viselkedik így. Vagy csináljak úgy mintha mise történt volna és szintén dumáljak vele haveri szinten. Igazából udvarolni nem nagyon udvaroltam még mindig a lányok szedtek fel:) Tanácsokat szeretnék.
2011. márc. 13. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
sok lány az ilyen kötekedésekkel akarja kimutatni az érzéseit nem tudom hogy miért. szerintem próbáld meg rávezetni erre e témára vagy hívd el valahova randizni;) abból majd érteni fogja.
2011. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes rákérdezned, és ha nem is bántottad meg semmivel, legalább látja, hogy neked rosszul esik, ha így viselkedik, akár poénból is, és hogy szeretnéd ha őszinték lennétek egymással.

Még korainak gondolom, hogy az érzéseidről beszélj, pont a csalódás lehetősége miatt. Inkább csak finoman puhatolózz, nézd meg, hogy reagál egy-egy kisebb bókra, vagy esetleg érintésre. Kerülj hozzá közel, ha hagyja... Onnantól meg minden jön majd magától :)

Sok sikert!

2011. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tomi8521 válasza:

jól bevált taktika odamész hozzá

Te:szia

csaj:szia!:D

te:hogy vagy?:D

csaj hát blablabla (miközben dumál lesmárolod:D)

2011. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolso válaszolo é is jo de én ezt ugy szoktam hogy találkoztok

te:szia

csaj:szia

te:mizu?

csaj:elmondja amit akar bla bla bla

te:ja elfelejtettem valamit akartam mondani u nagyon fontos ő (vágj gondolkozó képet) közbe közeledj a szája felé és amikor már közel értél hozzáakkor mond azt hogy rájöttem

csaj:(valószínüleg )megfogja kérdezni na mit akartál mondani v v mi ijesmi

te:ezt és finoman de tényleg nagyon finoman csókold meg ha érdekled akk viszonozni fogg ha meg nem akk istenem ez van van még anyi csaj mintgolf pályán a fű

2011. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!