Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiheti hogy csak a pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiheti hogy csak a pénze miatt voltam vele? L20

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és jártam egy fiúval (23éves) aki meglehetősen gazdag családból származik. Sokan mondták hogy nem illünk össze külsőleg.tény hogy nem ugy néz ki mint a mai trendi meg helyes pasik, én viszont nem nagyképűségből de csinos, szép, szőke haju lány vagyok. amiota szakitottunk páran megkérdezték tőlem h csak a pénze miatt voltam vele vagy miért? és én értetlenül álltam a dolgok előtt mert nekem a belső midnnenél fontosabb a küsővel kapcoslatban csak magammal szembe vannak elvárásaim, a belsőt sokkal többre értékelem. nagyon megszerettem ezt a fiut mert hihetetlenül kedves volt, jókat bezsélgettünk nevettünk. sajnos szakiottunk, az nem fontos hogy miért. a kérdésem az lenne ő is hihette, hiheti azt h csak a pénz miatt voltam vele???
2011. márc. 13. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nemcsak ő, én is azt hiszem. Mert h egy lány nem tud egy fiút csak a belső értékei miatt szeretni, az 1000%.
2011. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egyet értek az elsővel.. Neked a belső értéke az a zsebében belső érték lehetett, magaddal is elhitetted, hogy nem így van.. Ha meg tényleg nem (nem sok esélyét látom), akkor meg pont azért szakítottál vele, mert külsőre nem tetszett.. Más srácért dobtad ? vagy mi?
2011. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szard le h ki mit hisz. főleg az ilyen elsőhöt hasonló értelmes hozzászólókat! magánügyed h miért szakítottál vele, és az is h mit szerettél benne. ha elég jól ismer akkor tudhatja h nem a pénze miatt voltál vele. főleg ha nem hívattad meg magad mindig, és nem tőle kérted mindig h vegyen meg ezt v azt. leginkább ez a döntő. mert ha nem így volt, nem használtad ki h van pénze akkor semmi oka ezt hinni. mások meg foglalkozzanak a saját dolgukkal
2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudhatjuk, te ismered, te tudod, hogy hogyan viselkedett veled, hogy feltételezné-e ezt, de egy szakítás után a két fél barátai könnyen belemagyarázhatnak a fejekbe sok dolgot.
2011. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem! Nagyon nem értek egyet az elsővel! Én is két éve halálosan szeretek egy srácot, aki szintén elég jó anyagi helyzetű, és nem is egy akkora nagy szépfiú (persze aranyos), és egyáltalán nem a pénze miatt zúgtam belé, hanem csak is a belsője miatt. Ez nagy butaság.
2011. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem sikerült annyira megismernie, hogy tudja nem azért voltam vele. Sosem vártam el hogy meghivjon vagy vegyen nekem ezt az, ilyenröl szó sem volt. Az elsőhöz két válazsolonak pedig cska annyit szereték mondani h igenis létezik olyan hogy a belsőt nézed mikor már sokat csalódtál a "szépfiukban".
2011. márc. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!