Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne megkérni egy osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne megkérni egy osztálytársam, hogy csokolozzon velem? 14F

Figyelt kérdés

Én még sosem csokoloztam, és ugy néz ki, hogy van egy csaj, akivel közelebb kerülünk egymáshoz:S

Ő már csókolozott, és szerintem azt hiszi, hogy én is pedig még nem:(

Van egy osztálytársam, lány akivel elég jól kijövök, nincs barátja, és arra gondoltam, hogy megkérem, tanitson meg, vagy valami(ő már csokolozott)

Hülyeség ez?Elég cikinek tartom elmondani hogy még sosem csináltam:((


2011. márc. 13. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Utána már nem olyan lesz azzal a lánnyal a kapcsolatotok. De ha neked ez megéri...

Egyébként, nem gáz ha még nem csókolóztál. Bele fogsz jönni. :)

2011. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ne érezd rosszul magad emiatt, mindenkinek el kell kezdeni valahol.

A barátnődet ne kérd meg véleményem szerint, hogy tanítson meg csókolózni, ugyanis teljesen más egy olyan emberrel megtenni az első lépést, akit szeretsz, mint akit nem. Hidd el, ha csókolóztok észre sem fogja venni hogy még sosem csináltad, ugyanis ez érzésből jön.

Ha szólsz neki, akkor talán mégkönnyebb lehet, de nem tudom igazándiból, hogy mennyire komoly a viszonyotok.

18 F

2011. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg fog változni azzal a lánnyal a kapcsolatod miután csókolóztok. Olyannal csináld elösször aki tetszik, azért ne mert a másik lány már csókolózott. Ha megteszed valószínű, hogy meg fogod bánni utánna. Amúgy szerintem észre se fogja venni ha jól csinálod,olvasgass a neten hogy hogy kell smárolni vagy kérdezz meg olyat aki már csinálta.

Ha mégis kicsit bénáznál közbe akkor utánna mond el neki hogy most csókolóztál elösször. Nem hiszem hogy zavarná, sőt...én örültem volna neki ha olyannal csokolozok akinek a szájába még nem járt másnak a nyelve.

18/L

2011. márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy gáz, hanem felesleges...ez olyan dolog, ami jön magától, HA szerelemből teszi az ember...filmekben láttad már, nem? Ha összeér az ajkatok, először esetleg finom szájra puszi, aztán a nyelveddel simogatod az ő nyelvét, utána úgy ahogy tetszik.
2011. márc. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és bevallom egy barátnőmmel gyakoroltunk, nehogy leégjünk a fiúknál. 13 évesek voltunk, réges régen volt, de a mi kapcsolatunk is megváltozott. Szóval nem érdemes barátságokat így kockáztatni.
2011. márc. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elég gáz,bár fene tudja már mi jön be ezeknek a mai 14 éves csitriknek,régen a férfiakra buktak,ma már a rózsaszín cicafiúk a népszerűek,keresd az alkalmat mikor tudod lekapni,esetleg buliban a legnagyobb az esély
2011. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!